Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace)

 

Spokojenost žen se svým ženským tělem je velmi různorodá a individuální. Všeobecným trendem je však štíhlá silueta a plnější poprsí. Je řada žen, které by si rády decentně polepšili v obou těchto parametrech. Častokrát si při „ženských“ debatách říkají, že by bylo skvělé, kdyby se tuk ze zadečku nebo stehen mohl kouzelným proutkem přemístit do prsou.

Kouzelný proutek potřeba není, ale stačí navštívit naše centrum Precizia. Jeden ze zákroků, který provádíme, se nazývá zvětšení prsou vlastním tukem – také známé pod názvem autoaugmentace, který transfer tukových buňek z jedné partie umí vimplementovat do prsní partie.

Proč si vybrat právě nás?

První úspěšnou operaci tohoto charakteru jsme provedli již před 14 lety.

Liposukci odběrového materiálu se zabýváme po celou dobu existence kliniky, tukový materiál se jen šetrně sedimentuje, nezvyšuje si riziko poškození živé tkáně ani centrifugací. Za tu dobu jsme ještě více zdokonalili postupy, jako například posílení extraktu tuku kmenovými tukovými buňkami tak, aby přihojení bylo maximální a pooperační komplikace minimální.

Velkou předností našeho centra Precizia je využívání speciálního kompresivního návleku, který je klíčový pro správné hojení po operaci. Tento elastický návlek šije dle rozměrů klienta divize naší společnosti a patří k nejstarším na českém trhu (již od roku 1993), konkrétní typy návleků naleznete na www.datom.cz.  Tyto speciální kompresivní návleky jsou vyráběné z tuzemských nejkvalitnějších materiálů a jsou srovnatelné se světovými výrobky tohoto typu. Jsou příjemné při nošení, nezpůsobují alergické reakce, poskytují komfort a pocit zpevnění při nošení.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.