Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

"Bezjizvé" zvětšení prsou

 

Typy implantátů

Zvětšení prsou se provádí pomocí voperovaných silikonových implantátů, které odpovídají struktuře a váze prsní žlázy. Na pohled i na dotek působí velmi přirozeně. Na trhu existují dva typy implantátů – se silikonovým gelem nebo fyziologickým roztokem. Na našem pracovišti preferujeme kvůli vysoké bezpečnosti a výborné funkčnosti implantáty se silikonovým gelem. Tyto implantáty jsou tvořeny silikonovým texturovaným obalem a výplní ze silikonového gelu. Gel může být likvidní (tekutý) a nebo kohezivní (udržuje svůj tvar jako sulc). Výběr typu gelového implantátu se odvíjí od mnoha faktorů, jako je cílený tvar prsou, cílená velikost prsou a doporučení plastického chirurga po osobní konzultaci s pacientkou.

Prsní implantáty postupem z axily mají kulatý tvar. Anatomické (kapkovité) ze z axilárního přístupu neprovádějí. Kulaté implantáty se lépe přizpůsobí finálnímu tvaru prsou, jsou poddajnější a mohou být voperovány přes pažní jamku, a to jak pod mléčnou žlázu, tak i prsní sval.

Vhodnou velikost prsního implantátu s Vámi podrobně probere náš zkušený plastický chirurg při osobní konzultaci.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI