Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Modelace povislých prsou

 

Ženská prsa jsou pro ženy klíčová z hlediska atraktivnosti, sebedůvěry, ženskosti. Bohužel v důsledku ztráty elasticity kůže, gravitace, hormonálních změn projevujících se na prsní žláze a kojení, prso ztrácí svůj pevný tvar a prověšuje se. Tento stav lze skrýt vhodným spodním prádlem, nicméně při intimních chvílích s partnerem se stávají povislá prsa pro ženy komplexem, který má přesah až do prožitku těchto chvil.

Naše centrum umí ženám s povislými prsy pomoci, a to jak kombinací modelace prsou se zvětšením prsou implantáty a nebo jenom samotnou modelací. Mnoho našich klientek nám potvrdilo zvýšené sebevědomí a navrácenou chuť do života a především do sexuálního života.

Proč si vybrat právě nás?

Díky několikaletému působení našeho operatéra na gynekologicko-porodním a na chirurgickém oddělení známe dokonale fungování prsních žláz. Námi provedený zákrok modelace zajistí nejen pevnější a hezčí prsa, ale taktéž zachovanou funkčnost a citlivost. Přínosem jsou rozhodně i dlouholeté zkušenosti v této problematice stejně jako mnoho školicích akcí modernizujících operační postupy.

Velkou předností našeho centra je využívání speciálního kompresivního návleku, který je klíčový pro správné hojení po operaci. Tento elastický návlek šije dle rozměrů klienta divize naší společnosti a patří k nejstarším na českém trhu (již od roku 1993), konkrétní typy návleků naleznete na www.datom.cz.  Tyto speciální kompresivní návleky jsou vyráběné z tuzemských nejkvalitnějších materiálů a jsou srovnatelné se světovými výrobky tohoto typu. Jsou příjemné při nošení, nezpůsobují alergické reakce, poskytují komfort a pocit zpevnění při nošení.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.