Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Implantace varlat

 

Případy nesestoupeného varlete u mužů nejsou až takovou výjimkou. V dětství tuto abnormalitu především řeší rodiče chlapce, a to kvůli rizikům, které s sebou nesestoupené varle přináší. V dospělosti se muži k tomuto problému často vrací a řeší především problém estetický a psychický.

Implantace varlete mužům dokáže vrátit sebeuspokojení z vlastní mužnosti. Tento nenáročný zákrok mužům zvedne sebevědomí a pocit plnohodnotného „samce“.

Proč si vybrat právě nás?

Za svou mnohaletou praxi jsme tuto operaci již několikrát úspěšně provedli a společně s operací prodlužování a rozšiřování penisu běžně poskytujeme mužům kompletní péči v oblasti mužského pohlavního orgánu.

Klient je odoperován s precizním výsledkem a v krákém čase. Vzhledem k intimnosti zákroku dodržujeme diskrétnost a maximální ohleduplnost při komunikaci, výkonu a pooperační péči.

V našem centru Precizia používáme jedny z nejkvalitnějších implantátů, které jsou tvarově i pohmatově maximálně podobné skutečnému varleti. Navíc preferujeme implantáty bez poutek, které jsou sice náročnější na usazení a obšití, ale na druhou stranu zajišťují klientovi maximální tvarovou a pohmatovou přirozenost.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.