Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Plastika břicha

 

Povolené bříško, převislá kůže, nevzhledné špíčky, vrásčitá kůže – řadu těchto problémů řeší mnoho žen po celém světě. Těhotenství a následný porod kvalitě břicha ještě výrazně uberou a vizuální podoba bříška se tak stává mnohdy velkým komplexem. Také problémy s oblékáním, nejsou výjimkou, neb najít vhodný svršek, který by nekopíroval špíčky na bříšku a zároveň podtrhl ženskou krásu, není jednoduché. Nemluvě o komfortním pocitu při svlékání se do plavek či při intimních chvílích s partnerem.

Vhodným řešením jak vrátit těmto ženám, ale někdy i mužům, sebevědomí a chuť se opět „shick“ oblékat, je plastika břicha – abdominoplastika.

Proč si vybrat právě nás?

Abdominoplastika patří k nejnáročnější operaci z hlediska operačních rizik a rekonvalescence. Je proto nesmírně důležité svěřit se s tímto druhem operace opravdu zkušenému chirurgovi, který dokáže odhadnout rozsah operace a možná rizika dle stavu pacienta. S tímto druhem zákroku máme více jak 30leté zkušenosti a důkazem jsou nám desítky spokojených žen, kterým jsme vrátili sebevědomí a prožitek ze svého těla.

Provádíme bezpečně u vhodných kandidátů všechny typy abdominoplastik – miniabdominoplastiky, plastiky podbřišku, celkové abdominoplastiky včetně řešení rozestupu přímých svalů břišních.

Velkou předností naší kliniky je využívání speciálního kompresivního návleku, který je klíčový pro správné hojení po operaci. Tento elastický návlek šije dle rozměrů klienta divize naší společnosti a patří k nejstarším na českém trhu (již od roku 1993), konkrétní typy návleků naleznete na www.datom.cz.  Tyto speciální kompresivní návleky jsou vyráběné z tuzemských nejkvalitnějších materiálů a jsou srovnatelné se světovými výrobky tohoto typu. Jsou příjemné při nošení, nezpůsobují alergické reakce, poskytují komfort a pocit zpevnění při nošení.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI