Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Modelace povislých prsou

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

modelláž povyslích prsou
Modelace povislých prsou, Petra, 15.02.2017
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat co je potřeba a kterého lékaře navštívit aby byl zákrok hrazený pojišťovnou ze zdravotních důvodů. Bohužel nemám tak velkou finanční hotovost. Předem děkuji za odpověď.
Naše pracoviště nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, proto není třeba doporučení.
modelace povislých prsou vyplněných gel.inplantáty
Modelace povislých prsou, Michaela, 14.01.2016
Dobrý den,v roce 1998 jsem absolvovala zvětšení prsů gel.inplantáty. Pak jsem měla děti, kojila a prsa mi \\\"povadla\\\".Bude mi 40 let a chtěla bych ( potřebovala) modelaci povislých prsou.Je to možné?A cena by byla těch 35 000 až 40 000 Kč? Děkuji za odpověď.
Zda jste vhodná, nebo ne rozhodne mé vyšetření. Závisí na poloze implantátu. Nicméně se domnívám, že po takových to letech s původním implantátem je riziko operovat bez výměny materiálu, což výrazně povyšuje cenu výkonu. Sama modelace prsů se může pohybovat kolem 45 tis a z výměnou implantátů se může navýšit až o 40 tis. Pochybuji o tom, že někdo z kolegů půjde do rizika modelace nad takto dlouho vloženými implantáty. Z mé strany to není opatrnost, ale spíše dobrá rada nepouštět se pouze do plastiky bez výměny. Mohu se mýlit, ale z mého pohledu může to být veliké riziko. Před eventualní konsultací se nechte provést čerstvý UZ prsů.
možnost provedení modelace \\\"bezjizvou\\\" technikou
Modelace povislých prsou, Eva Šperková, 02.01.2016
Dobrý den, ráda bych se dověděla, zda je možné provést zvětšení prsou, kdy by ovšem musela být provedena i jejich modelace, metodou, kdy je umístěn řez do podpaží. Laicky se domnívám, že nikoli. Děkuji za odpověď
Mohu sice implantáty zavést z podpaží, ale plastikou prsů doprsů stejně musím "řezat", neboť odstraňuji přebytečnou kůži a tak operece z podpaždí logicky ztrácí význam. Byla by tam zbytečná jizva v podpaždí, neboť když už provedu řez pod prsem kvůli plastice prsů - tedy modelaci, mohu už implantát zavést pod sval zespoda jak to provádí ostatní kolegové řezem v podprsní rýze. Zde je veden i řez pro plastiku prsů, ale ten je delší a ve tvaru kotvy, tedy kolem dvorce, protože se dvorec musí vysunout výše a pak směrem do podprsní rýhy, protože se kůže musí ubrat i ze stran a samozřejmě u pod prsem, protože se musí ubrat kůže i v dolních kvadrantech prsů. Já osobně preferuji nejdříve zvětšení implantáty a pak počkat, třeba zvětšení bude stačit a prsy budou hezké též..
Cena modelace
Modelace povislých prsou, Hanka, 20.06.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na cenu modelace prsou se zvětšením pomocí implantátu.
Samotnou modelaci účtujeme v rozsahu 35-45 tisíc s augmentací je cena vyšší o implantáty, tedy od 28 do 40 tis. v závislosti na typu a výrobci implantátu. Nicméně bych se, být Vámi, moc nehrnula do kombinované operace, ze které vycházejí jizvy po samotné plastice. Opakovaně se nám podařilo vyřešit vcelku uspokojivě povislejší prsa zvětšením pouze implantáty z malé, málo viditelné jizvy. Na plastiku je čas vždy ("to umí každý"). Nejraději to nejprve zkouším augmentací a v druhé době teprve plastika - je li třeba. Je to sice nákladnější, ale jizvy být po prvé úspěšné operací nemusí. Samozřejmě indikace k takzvané okamžité plastice se zvětšením někdy bývá...Tuto situaci nejlépe vyřeší Váš plastický chirurg a to budu, doufejme, já. Zdraví Dr. Tomášek
citlivost
Modelace povislých prsou, Irena, 06.03.2015
Při posouvání dvorců a bradavek do jiné polohy, ovlivní to následnou citlivost?
Citlivost to ovlivnit může, je to nevyzpytatelné.
modelace jinak
Modelace povislých prsou, Evičkaaa, 06.03.2015
Existuje možnost operace, kdy se odebere část kůže nad prsem, a tím se tedy prs vytáhne výš?
Je mnoho metod volby, dokonce jsem viděl i jeden zahraniční výsledek. Jizva byla tak patrná a nevratná, že bych to takto NIKDY neprováděl. Málokdo si dokáže předem uvědomit, jaké to může mít estetické následky.
bánánový tvar prsou
Modelace povislých prsou, Ivana P., 06.03.2015
Je možné i modelovat mléčnou žlázu tak, aby neměla tvar banánu, ale kulatější tvar?
Ano, možné to je. Žláza se pod kůží může sešít do příslušného tvaru. Je to omezeno výživou žlázy.
prasknutí kůže
Modelace povislých prsou, krásná dívka, 06.03.2015
Může se stát, že při nabrání váhy budou pak prsa pnout, bolet, případně že jizva praskne, když se vlastně odebere kus kůže?
Že by praskla kůže vlivem tlaku při zvýšení váhy, jsem nezažil. Pokud hovoříme o podkožních prasklinách – striích ‒, pak ano, může. Mohou se také více roztahovat jizvy, třeba i původně dobře a úzce zhojené.
záruka na prsa
Modelace povislých prsou, K24, 06.03.2015
Poskytuje se na tento typ operace nějaká záruka? Například, že 5 let prsa budou držet svou podobu? Aby se nestalo, že rok po operaci prsa opět povadnou?
V medicíně nelze dát takovouto záruku. Nikdy nevíme, jak bude vývoj jedince pokračovat.
můžou se prsa znovu prověsit
Modelace povislých prsou, angelina, 06.03.2015
Může se stát, že se po operaci opět prsa prověsí?
Rozhodně ano, říkáme, že když kůže neudrží velkou žlázu, pokud je zdravá, může se uvolňovat i podruhé. Platí to hlavně pro přetrvávající velkou žlázu, která tíží.
modelace-vek
Modelace povislých prsou, modelína, 06.03.2015
V jakém věku je vhodné podstoupit modelaci? Je vhodné počkat až po dětech?
Počkat po splnění reprodukčních povinností je ideální řešení. Avšak někdy k nám psychické strasti přivádějí i mladé bezdětné ženy ve strachu, že si nenajdou partnera, a tak lze provádět operace už po dosažení věku svéprávnosti (18 let), nadšený z toho však nejsem.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.
 

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI