Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Plastika prsních dvorců a bradavek

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

bravavky nevystouplé a to ani při vzrušení
Plastika prsních dvorců a bradavek, Jana, 13.11.2017
Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně nevystouplých bradavek. Je mi to celkém nepříjemné a zasahuje to až do psychiky. Mám celkem velké prsní dvorce, ale žádné bradavky a to bohužel ani při vzrušení a dost mi to vadí. Setkali jste se již někdy s tímto dotazem? Kolik by v tomto případě pokud by to bylo možné, stála úprava? (mít prsa jako skoro každá žena při vzrušení) Jsem mladá a prozatím bez potomků. Tato vada na kráse je pro mě dost velký problém, protože mě to osobně dělá problém i ve vztahu (pocit neúplnosti - následuje úzkost,atd...) - odvíjení na vztahu. Předem děkuji za Váš čas a Vaši odpověď.
Máte velmi jemnou kůži a tak se vám roztahuje dvorec a vytahuje si tím i "materiál" z bradavky a ta se oplošťuje. Dělám tuto práci už 25 let a tak mi prosím věřte, že jakýkoliv zásah do této situace může ještě stav zhoršit, neboť zásahem skalpelem do dvorce, nebo bradavky může jen poškodit mikroskopické nervíky a můžete přijít i o to málo, co máte. Kromě toho se mohou porušit i mlékovody a pak se v souvislosti s kojením mohly tvořit ve žláze cysty. Moje rada je - smiřte se s tímto problémem...
zvětšěni
Plastika prsních dvorců a bradavek, ivin, 08.10.2017
dobry den chci se zeptat na zvětšení bradavek mam je propadle spiš žadne. co se s tim da udělat a jestli po zakroku je možné i kojeni. Děkuji
Pokud chcete kojit, tak chirurgicky zasahovat do mlékovodů je značné riziko pro mlékovody. Zkuste manuální masáže, či přísavky a podobně, poradí pediatr, specialista na kojení.
Velke prsní bradavky s citlivostí při vzrušení
Plastika prsních dvorců a bradavek, Ladis, 29.07.2017
Dobrý den, mám problém s větší velikosti bradavek, které jsou v určitém režimu dost citlivé a patří k erotog. zónám. Je mi sice už dost let, pres 55, ale zdá se mi, že se s tímto problémem potýkám stále intenzivněji a hlavně v létě je pocit v plavkách někdy nepříjemný. Diky za názor a alespoň orientační návrh vč. ceny zakroku. Ladis
Zmenšení dvorců obnáší jeho obříznutí včetně kůže svisle dolů a možná i pod prsem záleží na velikosti povislosti a kvalitě kůže prsů. Velice často se poruší i inervace dvorců a dvorcům se snižuje citlivost ne-li úplná necitlivost. Alespoň ta jemná. Je to velmi individuální. Může vzniknout i opak a to tzv. "hyperestesie", tedy zvýšená citlivost. Cenu operace si netroufám uvést, v průměru to může být kolem 40 tisíc. Jen obkroužení dvorce, které Vám může méně zkušený kolega doporučit,.a ubrání kolem-dokola nepomůže, dvorec se časem roztáhne protože kůže červeně je jemnější a tenčí než kůže bílá, která potřebuje ubrat směrem dolů. Mám s tím dlouholeté zkušenosti.
vypouklé mužské bradavky
Plastika prsních dvorců a bradavek, bikinibottom, 25.06.2016
Dobrý den, jsem muž a mým problémem jsou vypouklé (zduřelé) bradavky z puberty. Zanedlouho mi bude 24 a jsem odhodlaný to již nadobro vyřešit. Podlě informací vyčtených z internetu by to mohlo být způsobeno částečkami mléčné žlázy. Chtěl se zeptat, zda-li je možnost nechat si bradavky u Vás zkorigovat (předpokládám, že by tomu předcházela osobní konzultace) na kolik by to přibližně komplet vyšlo a zdali byste mi mohli nabídnout termín. Předem děkuji za odpověď.
Především je nutno Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup. Operace gynekomastie není zrovna “malá“ operace. Z řezu v dolní polovině na hranici dvorce se odstraní prakticky celá žláza. Nechá se jen část pod dvorcem. Tedy veliký výkon s jednodenní hospitalizací a drénem. Ideální je před tím se nechat vyšetřit endokrinologem. Některé typy tohoto problému se dají řešit konservativně. Cena operace gynekomastie se pohybuje na našem prtacovišti kolem 35.000.
Průběh operace zmenšení dvorců
Plastika prsních dvorců a bradavek, Marketa, 24.05.2015
Dobry den, mela bych dotaz tykajici se zmenseni dvorcu. Premyslim o tomto zakroku zejmena za ucekem zakulaceni prsou. Provadi se zakrok pod celkovou anestezii? Je nutne setrvavat pres noc na klinice? Dekuji za odpoved a krasny den, M.J.
Plastika, resp. zmenšení prsních dvorců lze provádět v lokální či celkové anestesii, avšak to, o čem píšete Vy, si troufám tvrdit, že se už nazývá plastika prsů, tedy vytvarování, respektive zakulacení prsů. To se bude muset nejspíše tvarovat celá žláza. Netroufám si to tvrdit jistě, protože jsem Vás neviděl. Po plastice prsů je nutná minimálně jednodenní hospitalisace, po plastice jen dvorců to být nemusí. Záleží na tom, zda budou nutné pooperační drény. Zdraví Dr. Tomášek
sesiti dvorce
Plastika prsních dvorců a bradavek, vaclavka, 11.03.2015
dobry den, mam asi bizarni pripad. Mam tzv rozdvojenou bradavku. Stalo se to po kojeni, kdy mi popraskala a nasledne se jakoby rozdvojila. Jde to zasit? jaka je cena?
Je to běžná metodika, spravit to lze snadno
velke dvorce
Plastika prsních dvorců a bradavek, 11.03.2015
zdravim vas, uz od mladi mam velmi roztahle velke dvorce. Po detech se to jeste zhorsilo. Zabiraji temer 1/3 mych prsou. Jde toto zmensit? a kolik by operace tohoto druhu stala? dekuji
Zmenšení dvorců se účtuje od 30 tisíc do 40 tisíc. Je vlastně třeba rozhodit celý prs od kůže a provést vlastně plastiku prsů, někdy za cenu jen řezu kolem dvorce, nebo kapkovitého, ale někdy až ve tvaru kotvy. Váš stav se musí vidět a vyšetřit a až potom se dá férově stanovit cena vycházející většinou z časové náročnosti výkonu. Je k tomu třeba ještě elastická podprsenka a samozřejmě si zajistit předoperační vyšetření.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.
 

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI