Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Klasické zvětšení prsou

 

Základní informace

Zvětšení prsou, odborně „augmentace“, patří k nejčastějším estetickým plastickým operacím. S tímto druhem plastické operace máme již bohaté zkušenosti a používáme ty nejmodernější postupy a implantáty tak, aby výsledek byl co nejpřirozenější (tvar a velikost prsou), s minimálními zdravotními riziky a s co nejmenšími jizvami.

Zvětšení prsou je možné provést 2 klasickými postupy nebo 1 moderním postupem, tzv. bezjizvým zvětšením prsou, více informací ZDE.

1. klasický postup: Řez pod prsem. Tento postup znamená pro pacientku jen asi 4‒6 cm dlouhý řez v rýze pod prsem. Pro operatéra je tento postup nejméně náročný, protože má velmi dobrý a přehledný přístup pod žlázu i pod sval, kam se umísťuje implantát. Nevýhodou tohoto postupu je skutečnost, že i při dobrém zhojení je jizvička více či méně patrná.

2. klasický postup: Řez na hranici prsního dvorce v jeho dolní polovině. Přístup pod žlázu je sice složitější, vytvořená dutina je však snadno kontrolovatelná při eventuálním krvácení, které by mohlo komplikovat hojení. To je hlavním profitem této metody. Viditelnost jizvičky je po dobrém zhojení minimální. Přímý postup pod žlázu nebo pod sval vede k protětí žlázy, která se zahojí jizvou. Někdy tyto jizvy mohou způsobit tvorbu cyst.

3. moderní postup – bezjizvé zvětšení prsou: Řez z pažní jamky (axily). Jako jedna z mála center tento postup provádíme. Postup je pro operatéra sice náročnější, jak na čas, tak i na preciznost, ale výsledkem je schovaný řez v podpažní vrásce, a tím tedy maximálně přirozený vzhled prsou po operaci. Více se o tomto druhu postupu dozvíte ZDE.

Zvětšení prsou se provádí pomocí voperovaných silikonových implantátů, které mohou mít z klasických přístupů různou velikost, tvar či výplň. Podrobnější informace o silikonových implantátech naleznete ZDE.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI