Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

„Bezjizvé“ zvětšení prsou

 

Ženská prsa jsou symbolem ženskosti, krásy, sexappealu. Řada žen ovšem nedostane do vínku prsa dle svých představ. Víme, že právě malá, či nehezká prsa způsobují u žen velké komplexy a stud. A to jak v běžném životě, tak ale především v intimních chvílích s partnerem.

Právě proto tu jsme ale my, profesionálové na zvětšení prsou estetickou plastickou operací, která těmto ženám dokáže vrátit sebedůvěru, radost do života a maximální potěchu a uvolnění při intimních chvílích s  partnerem.

Proč si vybrat právě nás?

Naše centrum Precizia je jedinečná tím, že již téměř 30 let zcela běžně provádí zvětšení prsou z pažní jamky – axily. Zákrok je sice mnohem náročnější na čas a preciznost, ale my jej provádíme tak dlouho a s takovými zkušenostmi, že se tento postup dá srovnávat lehkostí a elegancí s ostatními jednoduššími, ale viditelnými postupy. Výsledkem je zvětšení prsou bez viditelného zjizvení, což přidá maximálně na přirozeném vzhledu prsou a ani partner při intimních chvílích nepozná, že jsou prsa zvětšená právě plastickou operací.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.