Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Plastika prsních dvorců a bradavek

 

Základní informace

Estetická plastická chirurgie nabízí i řešení v případě anomálií velikosti a symetrie bradavek či dvorců.

Plastickou operací lze vyřešit například vpáčené bradavky (bradavka zapadnutá do nitra prsu) z důvodu genetické predispozice. Vpáčené bradavky je vhodné řešit chirurgickým zákrokem kromě estetického důvodu také z hlediska zdravotního kvůli častým infekcím, které se tvoří vlivem komplikované hygieny tohoto místa. Dle věku klientky a očekávané funkce bradavky se zvolí vhodná technika. Nejčastěji se využívá metoda fixace stehem, silikonovým drénem nebo kovovou tyčkou (podobné piercingu). Tyto techniky jsou relativně spolehlivé. Bohužel někdy může být narušena funkce bradavky pro kojení. V případě zachování funkce pro kojení používáme šetrnější metody než protětí bradavky. Všechny techniky se provádějí v lokální anestezii.

Estetickou plastickou chirurgií řešíme rovněž nežádoucí zvětšení bradavky (hypertrofie), které může být již vadou vrozenou, nebo se bradavka zvětšila během života zmnožením vaziva. Způsobů, jak bradavku zmenšit, je mnoho a nemusí být náročné na provedení. Operace se opět provádí v lokální anestezii.

Také požadavky na zmenšení dvorce či zlepšení symetrie dvorce nejsou nijak výjimečné. Estetika velikosti dvorce je velmi individuální a odvíjí se od velikosti a tvaru prsů. Při operaci se dvorec zmenší a zarovná po svém obvodu, někdy je však nutné provést nejen řez kolem dvorce, ale i svislý řez na prsu. Operace se může někdy provádět i v lokální anestezii.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI