Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Plastika prsu po mastektomii

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Rekonstrukce prsu po ablaci - co dál?
Plastika prsu po mastektomii, Lenka, 19.12.2016
Dobrý den, v 3/2017 mě čeká rekonstrukce prsu po jeho ablaci (3/2015), jsem prý vhodná adeptka na rekonstrukci pomocí vlastní tkáně (z břicha). Zajímá mě, zda po této rekonstrukci mohu s časovým odstupem případně podstoupit ještě \"zdokonalení\" vytvořeného i zdravého prsa pomocí implantátu? A co když zhubnu - bude se vytvořené prso z mé tkáně také \"přizpůsobovat\" mému tělu? Děkuji moc za informace.
Pokud bude prs z vlastní tkáně, pak se bude velikost přizpůsobovat právě v rámci přibírání, či hubnutí. Zhubnete-li spadnou Vám oba prsy, protože ve zdravém prsu je také významné množství tuku. Tvar by měl být při tom zachován a závisí na operačním výsledku po rekonstrukci. Zda bude pak být moci prs zvětšen implantátem záleží na tom, kde bude umístě hlavní přívod krve do přeneseného laloku a tuto odpověď Vám dá operatér, který rekonstrukci provádí. Upřímně řečeno, estetická chirurgie, kterou provádím se touto problematikou zabývá pouze okrajově, rekonstrukce většinou provádí plastičtí chirurgové zabývající se mikrochirurgií.
medikace
Plastika prsu po mastektomii, nicka, 11.03.2015
dobry den, mam rok po mastektomii prsou, nicmene dozivotne budu brat radu leku...muze to nejak ohrozit podsoupeni plastiky prsu?
Rekonstrukci prsu Vám musí především schválit onkolog s tím, že se domnívá, že nedojde k recidivě. Po té může plastický chirurg řešit typ rekonstrukce. Je to tedy hlavně na onkologovi...
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.
 

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI