Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Poradna

 
Proč si vybrat právě nás? Naše krédo zní „Krásu tvoří detaily“. Základním předpokladem je pro nás tedy preciznost a vysoká pečlivost při plánování operace a především při samotném zákroku, tak aby výsledek byl perfektní jak z hlediska výsledné změny, tak ale i z hlediska minimálních jizev a pooperačních komplikací.

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Plastika hraze po porodu
Plastika hráze, Michaela, 18.05.2018
Dobry den, chtela jsem se zeptat na kolil by priblizne vysla plastika hraze po porodu. A jak dlouho po porodu je mozne tento zakrok provest. Jsem teprve 8 tydnu po porodu. Ale mam pocit ze me špatně sešili protože tam mam da se rici velkou diru spise jakoby jeden pysk uplne jakoby useknuty(nevim jak to presne popsat) vypada to hure nez je na fotkach pred/po. Bojim se kvuli tomu i sexu s pritelem po psychicke strance tak hledam nejake reseni. Moc vam dekuji za odpoved.
Určitě je čas, operuji tyto problémy až rok po zhojení, vyšetřením už teď nebráním, lze poradit s péčí (cvičení, tlakové masáže a pod) objednejte se na konsultaci na 607990077
Propadlá špička nosu
MINI lifting, Věra, 07.05.2018
Prodělala jsem neúspěšnou operaci celého nosu, poté 2 reoperace. Propadá se mi špička nosu. Ráda bych se zeptala, zda je možné opravit propadlou špičku nosu a špičku nosu zmenšit. Děkuji za odpověď.
Musí se to vidět, objednejte se na konsultaci na 607990077
Cena za operaci
Plastika stydkých pysků, Dominika, 24.04.2018
Dobrý den, ráda bych se zeptala, na kolik korun vychází vámi dělaný zákrok pro zmenšení stydkých pysků? Dále mě zajímá, jaká je čekací doba pro zákrok a také jak dlouho probíhá samotná operace a zda je potřeba být nějaký čas po zákroku na lůžku nebo jak zhruba dlouho trvá zotavení. Děkuji mnohokrát.
Začnu od konce. Každý se hojí řádově dva týdny při bezkomplikovaném průběhu, zvláště pak když respektujete pokyny operatera, protože i on má stejný zájem na to, abyste se dobře zahojila a byla spokojená. Tedy ideální stav budete, když budete doma dva týdny ležet. Je to na Vás. Čekací doba není tak dramatická, po donesení předoperačního vyšetření vám většinou jsme schopni dát termín nějaké pondělí (operační den) do dvou až tří týdnů od podepsání smlouvy (v den kontroly předoperačního vyšetření). Cena standardního výkonu je 24.000,- výkon v lokální anestesii a ambulantně.
Bližší termín operace - labioplastika
Plastika stydkých pysků, Michala Čepičková, 15.04.2018
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné u vás podstoupit labioplastiku v nějakém velmi blízkém termínu, za příplatek. Máte nějaký volný blízký termín na konzultaci a následnou operaci? Děkuji a přeji hezký den, Čepičková
Určitě ano, objednejte se na 607990077, třeba hned zítra a poukažte na urychlený termín.
termín
Prodloužení a rozšíření penisu, Bc.Ondřej Nováček, 09.04.2018
Dobrý den, rád bych konzultoval operaci prodloužení penisu. V jakém termínu by byla případná operace možná? Děkuji, Ondřej Nováček
Termíny jsou závislé na donesení výsledků předoperačního vyšetření, které my potřebujeme. Přehled těchto vyšetření dáváme po konsultaci a po donesení těchto výsledků, které nepřekáží provedení výkonu při smlouvě dostanete termín do 2-3 týdnů.
Úprava prsou po kojení
Zvětšení prsou, Zdeňka, 18.03.2018
Dobrý den, jsem maminkou tři dětí, všechny jsem kojila a nejmenšího kojím dosud (20 měsíců ). Bohužel, nejmenší se kojí pouze z jednoho prsu a už tedy vidim, jak vypadá a bude vypadat druhý prs. Je vel. 1 bradavka zapadá do dvorce zřejmě vlivem prebývající kuze a absencí tuku (jsem hubena a bude mi 40). Předpokládám také v budoucnu asymetrii. Mate zkušenost, že by se prsy samy srovnaly po nejake době i po jednostranném kojení, příp. s jakým časovym odstupem od ukončení kojeni je vhodne s vámi konzultovat? A máte nějaký splátkový program pro klienty? Děkuji za odpověď.
Zkušenosti jsou všelijaké. Největší mou zkušeností je počkat tak rok po ukončení kojení a až po té řešit takovouto situaci. Do té doby se věnujte svým dětem....
Bezjizvé zvětšení prsou
Zvětšení prsou, Lála, 12.03.2018
Dobrý den, je mi 42 let, zvažuji bezjizvé zvětšení prsou. Jsem po abdominoplastice břicha (po dvojčatech), takže nechci další jizvy. Konzultovala jsem zvětšení prsou se svým plastickým chirurgem a ten mi řekl, nejdřív modelace a pak augmentace. Nejsem odborník, ale mě se moje prsa nezdají tak povislá. V příloze posílám fotky. V jakých případech děláte modelaci před augmentací ? Děkuji
Otázka je, co chceme a také co lze provést. Situaci musím vidět "in vivo" tedy chcete-li to rozhodnout musíte na konsultaci. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás.
Trhliny na penisu
Obřízka, Zdeněk, 02.03.2018
Dobrý den. Před 16 lety jsem prodělal celkovou obřízku. Bohužel v poslední době nabývám pocitu, že budu muset tento zákrok podstoupit znova. Během každého sexu se mi v oblasti pod žaludem udělají tržné rány a nejsem schopen samotný akt dokončit pro nesnesitelnou bolest. Trvá potom několik týdnů znovu uzdravení a samotný penis vypadá tak, že se zbylá předkožka opět sloučila s žaludem. Tudíž následují další obavy z následujícího sexu, kdy vím, že se kůže oddělí od žaludu a opět nastanou tržné rány. Již jsem navštívil urologii, kde jsem dostal pouze mast na zhojení rány. Dal by se tento problém nějak řešit? Děkuji za odpověď.
Záleží na množství zbylé kůže penisu. Jedná se nejspíš o recidivu fimosy. Pro řešení je nutné to předem vidět.
Provádí se u Vás celkové zvětšování lytkového svalu ?
Zlepšení erekce rázovou vlnou UZ, Dani, 22.02.2018
Pokud ano jakou metodou ? Pro zatím mi byl doporučen Metacrill jelikož nemám vlastní zdroje na flat transplant .
Ano, lýtkové svaly zvětšujeme pomocí lýtkových implantátů. Tuto metodiku jsem začal provádět už asi před 20 lety.
operace nosu a ulcerozni kolitida
MINI lifting, Michaela, 15.02.2018
Dobry den pane doktore,moc rada bych si nechala upravit nos,pravdepodobne mekou i tvrdou cast.Dohuzel mi pred rokem zdelili diagnozu kolitis ulceroza, jsem relativne bez problemu lecena prednisonem 2 mg.Mam prsni implantaty a leserovou operaci oci,vse probehlo bez problemu.Dle meho internisty nevidi prekazku,samozrejme donesu dokumentaci i doporuceni .Dekuji za odpoved.
Jdete určitě do většího rizika než zdraví lidé. Stav Vašeho nosu je třeba předem posoudit, zda to riziko stojí za to. Internista nevidí překážku žádnou, ten to operovat nebude - zodpovědnost žádná..... :-(
opakovaná zúžení poševního vchodu
Plastika hráze, Daniela, 03.02.2018
Dobrý den pane doktore, je mi 48 let a asi před 4 lety se mi na poševním vchodu /hrázi/ začaly dělat prasklinky jako když Vám praskne ret, tedy pouze při pohlavním styku. Je to velmi bolestivé. Do týdne se bolavé místo opět zhojí a pak opětovně při styku praskne. Můj gynekolog to řešil již 2x tzv. plastikou hráze, ale to mi bolavé místo jen vyřízl a poševní vchod se tím tak zúžil. Jenže prasklina se tvoří stále dál a víc mi ještě zúžit poš.vchod už snad ani nejde.. Hystologie je v pořádku. Je prosím ještě nějaký jiný způsob jak mě tohoto velmi bolestivého problému zbavit?
Já osobně si myslím, že pomůže jedině chirurgický výkon. Ale ne pouze vytnutí problému a zašití. Jde o posun tkáně na své místo. Ale je to velice složité a mám obavy, že potřetí se do toho nikomu z chirurgů nebude chtít. Tkáň je projizvená a může prasaknout až do konečníku a pak to přináší nedozírné následky. Je to neobvyklý problém, málo kdo to řeší a má to velikou rizikovost. Vysvětlil bych při konsultaci, ale nic neslibuji. Je mi to velice líto. Očekávat tento problém po každém styku snižuje, dle mého, velice hodnotu života...
Narovnání nosu
MINI lifting, Patrik, 29.01.2018
Dobrý den, plastický chirurg mi při konzultaci říkal, že při rovnání tvrdé části nosu dojde (přistoupí) i k jeho nepatrnému zúžení. Tomu já nerozumím. Je tomu tak a jak je to znatelné, případně proč? Předem děkuji za odpověď
Špatně se to písemně vysvětluje. Představte si střechu v průřezu a co se děje když basi střechy zúžíte. Vysvětlím konkrétně při konsultaci a na lebce.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.