Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Bezjizvé zvětšení prsou se slevou 15 000 Kč

 

Uvažujete o zvětšení prsou? Přesvědčte se, že v našem centru estetické a plastické chirurgie si zakládáme především na preciznosti v plánování operací a samotném provedení zákroku. Víme totiž, že KRÁSU TVOŘÍ DETAILY.

 

Jako jedni z mála zcela běžně provádíme „bezjizvé“ zvětšení prsou (jizva je skryta v pažní jamce a na samotných prsou není žádné zjizvení). Tato metoda patří mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie. V Precizii máme s „bezjizvým“ zvětšením prsou více než 20leté zkušenosti, které odpovídají vysokým požadavkům našich klientek po maximálně přirozeném vzhledu prsou.

 

Pouze nyní Vám nabízíme možnost bezjizvého zvětšení prsou s výraznou slevou!

  • Sleva ve výši 15 000 Kč se vztahuje na kulaté implantáty Arion
  • Celková cena zákroku po slevě 60 000 Kč (cena zahrnuje zákrok, a kulaté implantáty, anestezie)
  • sleva se vztahuje na „bezjizvé“ zvětšení prsou (více zde)
  • sleva platí pro prvních 40 klientek, které si domluví konzultaci a termín zákroku od 25.10 do 31.12.2019
  • Věnovat se Vám bude přímo MUDr. David Tomášek, který patří k elitě plastické chirurgie v ČR. Svými znalostmi a praxí, kterou získal za posledních více než 20 let, se řadí k nejzkušenějším a nejpreciznějším operatérům na poli estetické plasticiké chirurgie.

Centrum Precizia si vyhrazuje právo odmítnout provést operační zákrok, pokud klientka nebude splňovat podmínky pro operaci.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI