Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Plastika stydkých pysků

 

V dnešní době ženská krása neznamená jen štíhlou postavu, hezký obličej a pevná prsa, ale take hezké, upravené, symetrické intimní partie. Díky řadě našich klientek víme, že například příliš velké či nesymetrické malé stydké pysky mohou u žen znamenat vážnou nespokojenost se svým ženstvím a někdy také psychické trauma, které má velký přesah až do partnerského života. Tyto komplexy totiž velmi negativně ovlivňují chuť na intimní chvíle s partnerem, potažmo samotný prožitek z těchto chvílí.

Jsme přesvědčeni o tom, že spokojenost s vlastním tělem s sebou přináší uvolnění, sebevědomí a maximální radost ze života. A právě proto našim klientkám, které uvažují o vylepšení svých intimních partií, tyto jednoduché a operačně nenáročné zákroky téměř nikdy nevymlouváme.

Proč si vybrat právě nás?

Jsme jediné plasticko-chirurgické pracoviště, které má značné zkušenosti z prestižní gynekologicko-porodnické kliniky. Díky těmto výjimečným zkušenostem  poznal náš operatér důkladně anatomii ženského genitálu, a to nejen po estetické stránce, ale především po funkční stránce.  Operace tedy provádí s velkou precizností tak, aby maximálně zachoval citlivost a vzrušivost tohoto intimního místa a zároveň maximálně vylepšil vzhled této partie.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.