Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Rozšířený FACE a SMAS lifting

 

Lidský obličej je mapa prožitků, emocí, zážitků a životní cesty jako takové. Je to nejexponovanější a nejpoužívanější lidská část a je tedy přirozené, že právě na obličeji se nejdříve projeví prožitá léta. Krom mimických vrásek se začnou objevovat i vrásky stáří, začnou klesat oční víčka, tváře a povolovat kůže na krku. Ženská tvář ztrácí jiskru, pevnost a dostává smutné a unavené kontury. Tyto projevy jsou pro většinu žen natolik nepříjemné, že se s nimi neztotožní a hledají řešení.

Existuje řada neinvazivních metod, jejich účinky jsou ovšem málokdy patrné a proces zdlouhavý. Zaručený a ověřený způsob je tzv. Rozšířený FACE a SMAS lifting, který dokáže lidskou tvář vrátit až o desítky let nazpět.

Proč si vybrat právě nás?

Při estetických plastických operacích vykonávaných právě na obličeji hraje velkou roli každá setina milimetru řezu tak, aby výsledek byl co nejlepší a zároveň co nejvíc přirozený. Naše centrum Precizia se především vyznačuje obrovskou precizností při vykonávaných operacích, což dokazuje mnoho spokojených klientek.

Zkušenosti a výchozí techniky získal náš operatér z původního Ústavu lékařské kosmetiky, který má v oblasti estetické plastické chirurgie nejdelší tradici a patří k velmi prestižním pracovištím v České republice. Tyto ověřené a precizní výchozí metodiky si náš operatér díky zkušenostem a workshopům v Británii a USA zdokonalil do vlastních operačních postupů, které zajišťují ten nejlepší výsledek s co nejmenšími pooperačními komplikacemi a jizvami.

Při tomto zákroku provádíme tzv. omega řez, tedy za ušima až k hranici vlasové a pak do vlasů. Známky po výkonu nejsou viditelné ani za ušima. Tuto metodu využívá jen velmi málo pracovišť.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI