Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Plastika prsní žlázy gynekomastie

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

financování
Plastika prsní žlázy - gynekomastie, Tereza, 10.05.2016
Dobrý den, máte smlouvu se zdravotní pojišťovnou nebo si u Vás klienti tuto operaci platí sami? Děkuji
Naše pracoviště ve výběrovém řízení v loňském roce smlouvu se ZP nedostalo, proto si u nás klienti i takové operace, jako je gynekomastie hradí sami, mrzí mne to. Kromě toho hlavní naše problematika, kterou děláme je estetická chirurgie, která je vždy hrazená klientem.
Léčba gynekomastie bez operace - pokud to vůbec gynekomastie je
Plastika prsní žlázy - gynekomastie, Molot, 05.10.2015
Dobrý den, je mi 17 let a posledníCh pár let jsem se začal potýkat s nárůstem prsou, ono celkově váhy, avšak prsou více než zbytku tela. Měřim 198 cm a v teto době vazim kolem 102, před pár měsíci jsem měl 114 a prsa se mi o cca 10 cm v obvodu zmensili, avšak stále jsou nadmerne, než by dle mého názor mely byt. Avšak nejsem si jist, zda je to gynekomastie, nebot myslel jsem si, že když zhubnu ještě dalších cca 12 kilo, mohlo by to zmizet úplné, avšak to.mi vyvrátila má matka s tvrzením, ktere je dosti pravděpodobne, že máme větší prsa u mužů v rodině, muj otec je vcelku silnější postavy a už mu to spolu s břichem splývá a děda to samé, takže si nejsem jist, zda je to jen tuk, nebo gynekomastie, nebo zda je to něco opravdu dedicneho. Ještě na závěr bych chtěl říct, že jsem i začal k hubnutí posilovat, abych se pokusil bojovat s tim i z druhé strany. Co myslíte, že to tedy je a co s tim tedy dělat? Děkuji za odpověď :)
Zda se jedná o gynekomastii Vás ujistí endokrinolog a UZ prsů. Prsní žláza většinou přitahuje tuk do svých depot tukových zrn mezi žlaznatými tělesy. Tedy se zvyšující se vahou respektive obesitou budou logicky i prsa větší, ale i operace obtížnější. Dědičná záležitost je častá. Pokud endokrinolog zjistí, že nelze gynekomastii zmenšit medikamentosně, což je tak maximálně ve 30% případů pak máte dvě možnosti - buď se s tím smířit jako 70% mužské populace, která tento problém má, nebo podstoupit operaci gynekomastie, což provádíme my plastičtí chirurgové, nebo chirurgická pracoviště. Volba je na Vás. Na estetickém pracovišti, jako je naše Vás mohu operovat po dosažení věku dospělosti, což je po 18 roce života. Zatím cvičte a hubněte. Pak se budeme těšit, protože pravděpodobnost nutnosti operace i ve Vašem případě může být tak 70%, pokud tento problém opravdu máte. Zdraví Dr. Tomášek
posilování svalů
Plastika prsní žlázy - gynekomastie, f.r., 11.03.2015
Kdy je možné po gynekomastii posilovat prsní svaly?
Opatrně po měsíci od operace. Bude-li to bolet, ještě měsíc počkat.
chlupy na hrudníku
Plastika prsní žlázy - gynekomastie, 11.03.2015
Mám velká zbytnělá prsa. Rád bych si je nechal odstranit, nicméně mám velký porost na hrudníku. Obávám se, aby se operací pak na místech prsou nedělaly lysiny.
Lysiny by se dělat neměly. Zatím jsem nezažil u svých klientů tuto komplikaci.
vysportovaná prsa
Plastika prsní žlázy - gynekomastie, 11.03.2015
Uvažuji o operaci gynekomastie. Ma prsa připomínají ženská. Na druhou stranu bych nerad měl úplně plochý hrudník, lze vůbec tvar prsou – hrudníku nějak tvarovat, aby to bylo tak akorát? Vysportovaný atlet?
Odstranění žlázy je dané, buď vše, nebo nic. Hrudník se zdá zpočátku moc plochý, operovaný si na situaci musí zprvu zvyknout a eventuálně později prsní svaly docvičit.
hrazení pojišťovnou
Plastika prsní žlázy - gynekomastie, grekorka, 11.03.2015
Hradí operaci gynekomastie zdravotní pojištovna a co je k tomu potřeba?
Ano, měla by hradit. Nutné je endokrinologické doporučení. Často se však klienti obracejí na plastickochirurgická pracoviště pro lepší estetické výsledky a pečlivost servisu menších pracovišť.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.
 

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI