Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Prodloužení a rozšíření penisu

 

Průběh operace

Prodloužení penisu

Při prodlužování penisu se protnou tři vazivová poutka v místě spojení stydkých kostí na sponě stydké schované v těle, která penis (houbovité těleso) drží u těla. Tím je možno popustit ven část penisu, která je poutky ukrytá v těle. Tímto zákrokem se tedy penis prodlouží o část, která byla původně připevněna ke kosti stydké. Délku prodloužení nelze dopředu příliš odhadnout, ale v průměru se jedná o 1,5‒3 cm. Pokud se poutka protnou šetrně, nedochází k žádnému poškození penisu, omezení citlivosti nebo riziku poruchy erekce. Výkon vyžaduje veliké zkušenosti operatéra neboť v blízkém okolí jsou umístěny důležité struktury jako je chámovod, cévy a nervy.

Houbovité těleso nelze nijak jinak zmnožit, nahradit či prodloužit jiným způsobem. Jakmile by se do živé tkáně houbovitého tělesa řízlo, tkáň by se vždy zahojila jizvou a omezila by průtok krve houbovitým tělesem a penis by se trvale poškodil (kupříkladu nehezkým ohnutím). Takové to jizvy mohou pak vyprovokovat těžko léčitelné bolestivé onemocnění těles penisu známé jako „Induratio penis oplastica“ – bolestivé tuhnutí těles. Proto žádný jiný postup než uvolnění vazů penisu NEDOPORUČUJEME.

Operace prodloužení je prováděna ambulantně většinou v celkové anestezii, ale je možná rovněž v lokální anestezii. Jedná se o nenáročný zákrok pro zkušeného operatéra s minimálními možnými komplikacemi. Zákrok trvá okolo 1 hodiny.

Rozšíření penisu

Velmi často se prodlužování penisu propojí i s rozšířením penisu. Rozšiřování penisu se provádí implantací vlastního tuku do podkoží. Penis pak nabývá většího průměru. Krajina, kde se tuk odsává, může být jakákoli, optimální je krajina boků u mužů, kde bývá tuk nejčastěji, nebo krajina nad penisem, kde mívají silnější muži veliký val, při jehož odsátí penis více vynikne. Optimální je cca 200‒300 ml tuku, který se nechá usadit nebo se centrifuguje, aby se pak odebral jen čistý tuk k aplikaci – vstříknutí pod kůži penisu. Poté se rovnoměrně ve více vrstvách (tzv. sandwichová technika) aplikuje tuk jednotlivými kapkami (lipografting) pod kůži penisu. Výkon se provádí nejlépe v celkové anestezii nebo svodné anestezii (obstříknou se nervy inervující penis a kůži nad ním). Jistější přihojení umožňuje posílení aplikovaného tuku o kmenové buňky extrahované z vlastního materiálu. Je tedy nutno odebrat o cca 200 ml tuku více.

Po zákroku by se měly nosit kompresivní kalhoty alespoň jeden měsíc, aby se krajina vyrovnala i přesto, že je odběr objemově nevýznamný.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI