Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Prodloužení a rozšíření penisu

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

termín
Prodloužení a rozšíření penisu, Bc.Ondřej Nováček, 09.04.2018
Dobrý den, rád bych konzultoval operaci prodloužení penisu. V jakém termínu by byla případná operace možná? Děkuji, Ondřej Nováček
Termíny jsou závislé na donesení výsledků předoperačního vyšetření, které my potřebujeme. Přehled těchto vyšetření dáváme po konsultaci a po donesení těchto výsledků, které nepřekáží provedení výkonu při smlouvě dostanete termín do 2-3 týdnů.
hrubsi penis
Prodloužení a rozšíření penisu, Jozef, 30.08.2017
dobry den, chcel som sa spytat ci robite rozsirenie penisu aj s kyselinou hyaluronovou a aky je rozdiel medzi tymto zhrubnutim a pomocou vlastneho tuku? dakujem
Rozšíření penisu hyaluronovou kyselinou technicky lze, nelze to však provést ekonomicky, neboť k vyplnění podkoží penisu je třeba cca 80 - 100 ml vlastního tuku. Když to vyměním za hyaluronovou kyselinu která stojí 1 ml od 3 do 5 tisíc, tak si asi dovedete představit tu cenu. Kromě toho se tento materiál do půl až roku vstřebá. Proto se to vlastně ani neprovádí.
Rozsireni penisu
Prodloužení a rozšíření penisu, leosando, 21.08.2017
Dobry den, chtel bych se zeptat, zda se provadi rozsireni penisu jako samostatny vykon a jak velke rozsireni je mozne. Bez prodlouzeni a jaka je cena takovehoto zakroku. Dekuji
Nedokážu Vám říci v absolutní hodnotě o kolik se dá průměr penisu zvětšit. Jen je nutné mít na paměti, že vyplněním se penis opticky zkrátí a na funkčnosti, tedy síle průměru nezáleží, protože materiál - tuk je měkký a při zasouvání do pochvy protéká jak písek v přesýpacích hodinách. Rozšíření je opravdu pouze optická, tedy estetická záležitost. Cena se pohybuje v průměru kolem 28 tisíc.
Pooperační starostlivost
Prodloužení a rozšíření penisu, Honza, 26.06.2017
Chtěl bych se zeptat o jaký strojek se jedná . Neměl bych bezprostředně po operaci poznat, že je můj penis větší? O kolik je reálně možné prodloužení či rozšíření tenisu??
Jeden z těchto typů strojků se jmenuje "andro-penis", ale v sexshopu Vás poučí, tam je víc nabídek. Rozhodně to však není zdravotnická pomůcka, ale vím, že to muži používají a po operaci tento strojek může přibrzdit zpětné přirůstání vazu. Na Vaši druhou otázku nelze jednoznačně odpovědět, je to individuální a bezprostředně to vidět být nemusí.
Cena, následky
Prodloužení a rozšíření penisu, Pavel, 21.06.2017
Dobrý den, měl bych otázku ohledně této metody, zda-li mohou či jsou nějaké následky po tomto zákroku. Dále kolik takový zákrok stojí? A jestli je vhodný pro mě ve věku 21 let, předem děkuji.
Otázka je v jakém slova smyslu myslíte následky. Jedná se o chirurgický výkon v celkové anestesii proto tento postup může být provázen všemi typy chirurgických komplikací jako při jakémkoliv chirurgickém výkonu. Toto je jakési všeobecné riziko. Vy ale myslíte rizika estetická, či funkční. Rozhodně jsem ještě nepotkal funkční rizika typu ztráty erekce, citlivosti a podobně. Při plnění kůže okolí penisu jsou rizika větší, třeba ztráta části kůže penisu, která se sice zahojí, ale jizvou. Je to vzácná komplikace, ale stát se může. Po zesílení může dojít časem k úbytku aplikovaného tuku pod kůži. Míra rizika oproti efektu operace je relativně malá.
Dotaz ohledem postupu (z Vašeho článku)
Prodloužení a rozšíření penisu, Perxy, 10.05.2017
Pěkně zdravím. V jednom článku popisujete průběh operace. Nerozumím jedné části. Kde píšete jak se protnou vazy ... potom druhá polovina věty: „vmezeření okolní tkáně vstřebatelnými stehy a sešití původně příčné jizvy tak, že vzniká jizva svislá.“ Co se rozumí pod „vmezeření okolní tkáně“? Co to tam uděláte? Jde o prostor uvnitř kde se protnou vazy? Je to způsob jak dostat penis níže od kosti? Ještě jedna otázka: Používá plastický chirurg jinou techniku šití než běžný chirurg? Nebo jiné stehy, šicí materiály a nitě, aby byla jizva nenápadnější? Zůstane penis po operaci zjizvený jako např. jizva po op. slepého střeva? Je mi jasné, že jizva se hojí u každého individuálně, ale zajímá mě jestli je možný co nejméně viditelný steh, aby na penisu nebylo vidět (po zhojení), že je po operaci (řekněme už tak po roce). Děkuji.
Vmezeření - do místa, kde je proťatý vaz se sešije okolní tkáň, je to způsob jak omezit zpětné přihojování vazu. Plastický chirurg je školený(5 let před atestací) na maximální jemnost při ošetření tkáně, aby se maximálně snížilo riziko komplikací hojení, šije převážně stehem, který není na povrchu zřejmý (intradermální - vnitřek kůže - steh). Steh je nad kořenem penisu v ochlupené části.
Kmenové buňky
Prodloužení a rozšíření penisu, Pavel, 26.01.2017
Dobrý den, je možné nějak zvětšovat penis pomocí kmenových buněk? Nebo jestli se dá penis zvětšit různými masážemi, nebo přípravky, jako je například vimax atd. Děkuji za odpověď Pavel K.
Pomocí kmenových buněk rozhodně penis nezvětšíte, nebo alespoň výzkum kmenových buněk ničeho takového neprokázal. Masturbace může podpořit velikost penisu. Já osobně neznám efektní přípravky na zvětšení penisu.
Problém v erekci
Prodloužení a rozšíření penisu, Milan, 15.12.2016
Dobrý den rád bych se zeptal na jednu věc.Můj penis je při erekci příliš vztyčený vzhůru a pokud ho chci stlačit dolů je to velmi nepříjemné a o moc to nejde. Mám s tím problém i při sexu v určitých polohách.Pomohla by mi operace kdy přetnete vaz ,kterým je penis uchycen k tělu a penis bych poté měl víc kolmo k tělu???Nejde mi tak ani o prodloužení jako spíš o postavení penisu.Děkuji
Tak jestli při svých zkušenostech k tomuto dotazu mohu říci, tak pro tento účel by to mělo být velmi vhodné. Penis však ztrácí i stabilitu do stran a při pohybu se může až nepříjemně kývat. Nikdo si mně zatím sice nestěžoval, ale vycházím z logiky biomechaniky.
Dotaz
Prodloužení a rozšíření penisu, Jiří, 03.12.2016
Dobrý den, Je vhodné podstupovat operaci pokud dělám rizikovou práci? (Hasiči)
V zásadě estetický výkon není třeba provádět vůbec, ale pokud máte takový problém, že estetickou operaci podstoupit chcete, pak budiž. Ani v náročné práci by problém být neměl. Do práce lze zkusit jít po dvou týdnech, do měsíce necvičit, sex a masturbace po 6 týdnech. V práci nosit pevný suspenzor jak mají třeba hokejisté.
Prodloužení
Prodloužení a rozšíření penisu, Petr, 30.11.2016
Dobrý den, zajímalo by mě jestli má zvětšení penisu dopad na nějaké sportovní výkony. A nebo jestli budu po operaci něčím omezován...
První měsíc byste neměl sportovat, po té si jen dávat pozor na přímý úder na operovanou krajinu (míčové hry a úpolové sporty - judo, karate apod.)
Vedlejší efekty prodloužení a rozšíření penisu
Prodloužení a rozšíření penisu, Petr, 02.08.2016
Dobrý den, mám dotaz, přemýšlím o prodloužení a rozšíření penisu. Zajímají mě, jaký je nejlepší a nejefektivnější způsob prodloužení a rozšíření mužského údu a jaké z toho mohou vzniknout následky. Také mě zajímá, percentuální nespokojenost zákazníka v této operaci. Díky, Petr N.
Upřímně řečeno, jaká metodika je "nej", zajímá každého plastického chirurga a urologa, který se zabývá touto problematikou a nejspíše Vám na toto nikdo z nich zodpovědně neodpoví a bude hájit ten svůj postup. Já za sebe a naše pracoviště provádím prodloužení jen o část penisu fixovanou na spone stadké. Vaz (ligamentum suspenzorium penis) se přeruší a penis o tuto část jakoby vypadne z těla ven. Je to metodika, která, operovaná zkušenou rukou operatera, by neměla mít vedlejší komplikace, snad jen že penis nikdy v erekci netrčí nahoru, ale jen vodorovně a je nestabilní, protože jej vaz nezpevňuje. Poruchy erekce, citlivosti a močení by nastat neměly. Rozšíření průměru provádíme plněním okolí houbovutého tělasa tukem. Tento typ výkonu nelze provést atletickým postavám, které podkožní tuk mají minimálně. Percentuelní spokojenost neměříme. Chcete od nás vědět mnoho z toho mála výkonů tohoto typu, které se provádí.
Penis
Prodloužení a rozšíření penisu, Pól, 20.02.2016
Dobrý den, mám od narození vrozenou vadu penisu (penilní hypospadie) a chtěl bych se zeptat zda-li je možné i přesto podstoupit prodloužení a rozšíření penisu. A na jakou částku by mě tento zákrok vyšel. Moc děkuji za odpověď. Přeji pěkný den.
Záleží na stavu Vašeho penisu, vše je předmětem vyšetření, cenové relace nemohu bez vyšetření určit (kolem 25 tis za každý výkon), ideální je provádět výkony každý zvlášť.
Lipofilling
Prodloužení a rozšíření penisu, Tomáš Novohradský, 20.08.2015
Dobrý den, měl bych zájem o lipofilling penisu. Chci se zeptat, jestli je rozdíl v objemu patrný i při erekci a zda penis není v tomto stavu \\\"změkčený\\\". Přeci jen je vyplněný tukem, tak mě zajímá, jestli nemá příliš měkký obvod. Děkuji, Novohradský
Nemohu odpovědět jinými slovy, než že má. Je logicky měkčí, v erekci se logicky stenšuje, protože je to měkký materiál a na pevnosti erekce se od původní erekce nemění. Je to jen opticky silnější penis a při styku se vlastně v místě vstupu zužuje jako u přesýpacích hodin. Férové je Vám napsat pravdu.
Rozsirenie penisu
Prodloužení a rozšíření penisu, Smith, 02.05.2015
Dobry den, je to rozsirenie penisu trvale a co priblizne stoji?
¨Pokud se budete o sebe v pooperačním průběhu dobře starat, (tlakové masáže, tah, strojek a podobně) pak ano. Výkon při bez komplikovaném nálezu účtujeme 22.000,- (lok. či svodná anestesie, ev. narkosa) ambulantní výkon.
prodlouzeni a obrizka naraz
Prodloužení a rozšíření penisu, xindl, 11.03.2015
Rád bych podstoupil obřízku a zároveň i prodloužení. Je možné tyto operace zkombinovat?
Tyto typy výkonu lze zkombinovat.
piercing
Prodloužení a rozšíření penisu, kaligula, 11.03.2015
Rád bych si nechal pod předkožku implantovat piercing pro větší uspokojení mé partnerky. Je to možné na vaší klinice? A kolik by to stálo?
Možné to je, stačí určit místo a držet je v čistotě (častá toaleta, koupele v hypermanganu do zhojení, promazávat Betadine mastí apod.). Z mého pohledu tento piercing může však také oběma stranám uškodit (poranění). Výkon stojí 1 500 až 2 000 Kč. Je dobré si přinést vlastní kovový materiál naložený 24 h v čistém lihu nebo nebarvené pálence.
zvetseni penisu jinak
Prodloužení a rozšíření penisu, 11.03.2015
Neexistuje nějaká jiná metoda rozšíření penisu, například implantáty, které by při pohlavním styku zajistily partnerce větší rozkoš?
Existují silikonové, velmi nákladné implantáty, které se ovšem používají pro těžkou penilní dysfunkci a je to předmětem práce specialistů v oboru urologie.
žádný efekt???
Prodloužení a rozšíření penisu, nevim, 11.03.2015
Jsem po operaci prodloužení penisu a mám pocit, že je to bez efektu. Lze nějak zjistit, zda byla operace provedena správně? Není přece možné, že po uvolnění poutek se penis nikterak neprodloužil.
Špatný postup nijak zjistit nelze, protože je krajina projevená. Je to spíše výsledek špatného nakládání klienta s výsledkem operace (nemasíroval, nepoužil strojek apod.). Jizva s také může prostě retrahovat a výsledek je pak mizivý.
piercing
Prodloužení a rozšíření penisu, adolf h., 11.03.2015
Mám nad kořenem penisu piercing, je to problém?
Tak trochu ano. V těchto místech provádíme řez. Kanálek piercingu je zdroj infekce, která může operaci výrazně komplikovat. Většinou kanálek po piercingu v této krajině odstraňujeme.
výkon po prodlouzeni penisu
Prodloužení a rozšíření penisu, 11.03.2015
Může prodloužení penisu ovlivnit sexuální výkon? Mám na mysli v negativním slova smyslu. V textech píšete, že se penis po uvolnění vazivových poutek stává nestabilním, hůře ovladatelným?
Dosud jsem se s tím nesetkal. Snad při vzniku pooperačních komplikací (zánět, defekt kůže apod.).

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.