Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Vytažení povadlé kůže na stehnech a hýždích

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Odstranění povislé kůže na hýždích
Vyhlazení povadlé kůže na stehnech, Monika Kleinerová, 11.07.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak bych mohla řešit povislé hýždě. Jsem už čtyři roky po porodu syna a v těhotenství jsem přibrala 30kg. Je mi 33 let. Další dítě neplánuji. Všechny předporodní a poporodní kila jsem shodila, nyní moje váha dosahuje 59kg a tuto váhu si držím již dva roky. Úbytek váhy se nejvíce projevil na hýždích, které mám striovité a dost povislé. Ty strie mě tak netrápí, jako mé pozadí. Chodím pravidelně běhat, ale sport na takto povislou kůži nezabírá. Už jsem se informovala o Lifting hýždí a stehen Brazil Butt Lift, který je ale stejně drahý jako klasický lifting a problematiku řeší jen na pár let. Tolika penezi nedisponuji, abych si tento zákrok mohla platit opakovaně. Předem děkuji za vaši odpověď. Foto můžu poslat jindy, až bude doma manžel, který je na služební cestě. Sama si pozadí nevyfotím. Ještě jednou moc děkuji.
Lifting hyždí je jedna z estetických operací, které já osobně nerad dělám a prováděl jsem je vzácně a to ještě jen jako reoperaci (opakovanou operaci) protože jizvy už klientka měla. Je to právě kvůli tomu, že tyto postupy po sobě zanechávají veliké jizvy, špatně se hojící jizvy a klientky před výkonem ani přes rady lékaře neví do čeho jdou. Lift prostý zanechává jizvy v rýze pod zadečkem, brazilský ve tvaru švu kalhotek. Jsou to vlastně vždy jizvy "přes celý zadek" jako estetický chirurg takovéto postupy zrovna nemiluji a tak je radši provádím vzácně. Ekonomická stránka je věc druhá. Je to velice dlouhý výkon, má-li být jizva hezká, musí se s tím člověk piplat, trvá to dlouho, stojí to tedy i více peněz je to cca 50 ti tisícový výkon s drény, hospitalizací, dlouhodobým nošením návleků. A, bohužel, jiné metody není. Rozmyšlení je na Vás. Na stránkách vídáte většinou jen ty dobré výsledky....
povolena stehna po porodu
Vyhlazení povadlé kůže na stehnech, kajda, 11.03.2015
dobry den, jsem po dvou porodech a vzdy jsem pribrala v tehotenstvi cc 30 kg. Hodne mi ztloustly stehna. po porodu jsem vse zase zhubla nicmene dost mam povadle a strijove vnitrni stehna. obavam se ale ze liposukce nepomuze...je mi 31. Jake je reseni? zase nechci byt zjizvena.
Upřímně řečeno nebyl bych nadšený abych odstraňoval nehezkou kůži tak mladé ženě. Nejspíš bych to řešil liposukcí i za cenu ne zrovna kvalitní kůže. Jizvy po operacích jsou nečekaně nehezké a už pak nejdou nikdy odstranit. Je to vytloukání klínu klínem.Úpravy uvolněné nehezké kůže na stehnech takzvané liftingy jsou pro vyšší věkové skupiny tak kolem 50 let života.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.