Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Odsátí tuku - liposukce

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Dobrý den, obracím se na Vás z dotazem zda věk 53 let je bezpečný na odsátí tuku z břicha popřípadě boků a ůprav prsou.
Odsátí tuku – liposukce, Miloslav Šeda, 02.05.2017
Jsem muž je mně 53let , a mám problémy s břichem hýžděmi a prsama ,,,,, uvažuji o úpravě liposukcí , ale mám obavy z mého věku. Prosím o cca cenový návrh . Děkuji Šeda M.
Musím Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup. Musím vidět co chcete odstát. Co se týče věku, operoval jsem starší...
vysledky
Odsátí tuku – liposukce, Lenka, 12.03.2017
Dobry den, chtěla jsem se zeptat ,za jak dlouho se ukáží výsledky , z odsáti tuku na břiše a boku , děkuji za odpověd . Lenka
Do třech měsíců
Liposukce
Odsátí tuku – liposukce, IrenaVaneckova, 11.12.2016
Dobry den, Provadi pan Tomasek liposukci bricha pouze v lokalni anestezii?Chci jit po operaci hned domu. A bude operovat v lednu 2017? Jaka je nejkratsi cekaci doba na tento zakrok?
Liposukci břicha v omezených podmínkách děláme v lok anestesii, ale i po narkoze posíláme klienty týž den domů. Tedy operace je ambulantní. Když přijdete brzy na konsultaci tak to v lednu stihnete. Zdraví Dr. Tomášek
Liposukce břicha a boků
Odsátí tuku – liposukce, Vlaďka, 23.11.2016
Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat jaká by byla celková cena liposukce břicha a boků. Jsem celkem hubená jen to břicho a boky lezou z kalhot :). Moc děkuji a pěkný den.
Liposukci účtujeme podle krajin, první za 18 tis, + druhou + 8 tis., + třetí + 6 tis. U vás by to byl podbřišek, nadbřišek boky tedy 32 tis. počítejte + cenu návleku, konsultace a předoperačního vyšetření. Tedy zhruba 36 tisíc korun.
vhodnost liposukce pro starší, rizika?
Odsátí tuku – liposukce, Jitka, 30.09.2016
Je liposukce břicha vhodná i pro starší? 65 let? Jaká jsou rizika? Je riziko trombózy? Nejsem obézní , ale tuku na břiše mám, jako když tam mám velký lavor. Lze s tím něco dělat?
Věk v zásadě nerozhoduje, rozhoduje kvalita tuku i kůže. Musí se to vidět. Trombembolické příhody jsou častějším fenomenem vyššího věku, ale liposukce jsou většinou ambulantní výkony s dobrým pohybem v době rekonvalescence a tak zase se tak často neobjevují.
podrobnejsi informace
Odsátí tuku – liposukce, jirina, 21.08.2015
dobry den mam dceru ktere je 18 let a meri 159cm a vazi 98kg co se tyka diet a cviceni skouseli jsme toho moc a vysledky moc neuspokojili premyslela jsem na odsati tuku zajimalo by me kolik se toho da odsat a jestli tam je neaky limit a take bych se chtela zeptat jestli se da odsat tak aby mela ploche bricho mockrat dekuji za odpoved
Slečnu jsem sice neviděl, ale předem chci říci, že liposukce neřeší obesitu jako takovou. Při obezitě je tuk všude, kde jsou tuková depa a odsátím jen břicha to situaci neřeší. Berte to tak, že maximální rozumné množství vlastního tuku je 5 litrů, pak je to riziko nejen estetické, ale i celkové. 1 litr tuku váží 0,8 kg tedy při 5 litrech jsou to čtyři kila, což je pro váhu stokilového jedince nevýznamné. Spíše se obraťte na geriatrickou kliniku, kde situaci řeší chirurgickým výkonem na žaludku. Není to žádné uříznutí žaludku, nebo něco nevratného. Rozhodně ji tam řádně vyšetří a při doporučení obesitologem řeší ekonomicky situaci zdravotní pojišťovna.
Dobrý den. Chtěla bych informaci, zda neprovádíte liposukci počítačového valu na krku v oblasti C5,6 děkuji.
Odsátí tuku – liposukce, Janka, 18.06.2015
Odsátí tuku v oblasti C5,6.
Pojem "počítačový val" slyším, resp. čtu poprvé, ale popsala jste mi jej velmi odborně i se správnou anatomickou lokalisací a proto si dovedu představit umístění. Liposukce lze provést kdekoliv, kde jsou tuková zrna. Tato krajina je známá častějším zmnožením tuku ve smyslu nádorového bujení, většinou však benigního - nezhoubného. Je zde mnoho vaziva a tak odsátí tuku může být obtížné. Ještě mi o odsátí této krajiny nikdo za 23 let provádění liposukcí nepožádal. Vše ale bývá poprvé a můžeme to zkusit, nicméně chci abyste toto věděla.
cisarsky rez
Odsátí tuku – liposukce, 16.03.2015
dobry den, jsem po dvou cisarich...nyni mam nad jizvou takovy tukovy val...lze to odstranit liposukci? jaka jse cena tohoto zakroku?
Tento problém jsem řešil mnohokrát. Pokud budete chtít odsát jen podbřišek včetně valu nad jizvou pak účtujeme cenu 18.000 Kč. Nicméně se stav musí vidět z důvodů aby nebylo třeba řešit i okolní krajiny zda by nebylo třeba řešit i krajinu ochlupení, nebo boků či nadbřišku. Cena se pak stanovuje za počet krajin II. krajina + 8 tisíc, třetí a čtvrtá po 6 tisících. Většinou neprovádíme více krajin než čtyři. Pak je nutné zaplatit kompresivní návlek podle typu liposukce. Optimální je tuto situaci řešit osobně při konsultaci.
znovuukladani
Odsátí tuku – liposukce, hana-jana, 06.03.2015
Může se stát, že po liposukci se mi na stejném místě opět nepřiměřene tuk uloží?
Je to, jako když zrušíte či zmenšíte skladiště. Když neexistuje nebo je menší, tak do něj víc neuskladníte. Ale můžete vyplnit ostatní skladiště, a tak se při zvýšení váhy operovaného stane, že se zvětší objem neoperovaného okolí.
diabetes
Odsátí tuku – liposukce, jjjjj, 06.03.2015
Trpím diabetem se špatným hojením ran, je to rozhodující pro podstoupení liposukce?
Rozhodně to je alarmující a rozhodnutí to může ovlivnit. Diabetiky však operujeme při stabilizaci nemoci. Špatně hojitelná kůže nemusí nutně znamenat špatně se hojící obsah pod kůží.
asymetrie
Odsátí tuku – liposukce, vaclavka-1971, 06.03.2015
Mám jedno stehno silnější a pociťuji to na kalhotech, kdy jednu nohavici mám natěsno. Je možné podstoupit liposukci pouze jedné končetiny?
Podstoupit liposukci můžete, ale situaci to nikdy úplně nevyřeší, větší končetina má i jiný tvar, objem svaloviny apod.
porod-liposukce
Odsátí tuku – liposukce, gabriela, 06.03.2015
Jsem po císařském řezu, je možné podstoupit i tak liposukci břicha?
Po ukončení kojení
cisarsky rez
Odsátí tuku – liposukce, marie, 06.03.2015
Jsem po císařském řezu, je možné podstoupit i tak liposukci břicha?
Ano, často se po zesílení stává, že obsah břicha přepadá přes jizvu a liposukce mnohdy pomůže.
kolik se odebere tuku
Odsátí tuku – liposukce, mu.ka, 06.03.2015
Kolik je maximální odběr tuku na jednom stehně?
To je otázka, na kterou nelze odpovědět, u štíhlé ženy je to třeba 100 ml, u silné třeba 1 000 ml.
sleva
Odsátí tuku – liposukce, jitka hulínská, 06.03.2015
Nabízíte nějakou slevu, kdybych si nechala provést více partií najednou? Hromadnou slevu?
Sleva je dána cenovými kalkulacemi počtu krajin.
spojení zákroků
Odsátí tuku – liposukce, radana, 06.03.2015
Ráda bych podstoupila liposukci boků, vnitřních stehen a břicha. Je možné podstoupit takto komplexní liposukci najednou?
Možné to je, ale limit počtu krajin je adekvátní náročnosti v pooperačním průběhu. Někdy četné množství krajin může vést k velkým problémům. Proto je vždy vhodné prodiskutovat situaci se svým operatérem.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.