Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Poradna

 
Proč si vybrat právě nás? Naše krédo zní „Krásu tvoří detaily“. Základním předpokladem je pro nás tedy preciznost a vysoká pečlivost při plánování operace a především při samotném zákroku, tak aby výsledek byl perfektní jak z hlediska výsledné změny, tak ale i z hlediska minimálních jizev a pooperačních komplikací.

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

reoperace nosu
MINI lifting, Martina, 26.01.2018
Dobrý den. Ráda bych postoupila reoperaci nosu, nedopadla dobře hlavně špička nosu, ale do kostěné části bych, pokud to nebude nutné nechtěla zasahovat. S největší pravděpodobností se objednám i k vám na konzultaci, ale nejdříve bych chtěla zajít za paní profesorkou Duškovou, protože jsem slyšela, že je to u nás v republice s Docentem Měšťákem a docentem Válkou nejlepší volba a o vás jsem taky slyšela hodně, že jste velmi zkušený, ale má první konzultace by byla u paní profesorky a další bych ráda absolvovala u vás, protože vím, že je dobré si poslechnout radu více odborníků. Můžete mi prosím potvrdit, zda opravdu paní profesorka je na nosy dobrá volba? Mnohokrát děkuji za odpověď.
S paní profesorkou jsem prakticky nikdy neoperoval, nemohu tedy Váš dotaz potvrdit. V každém případě vím, že je to velice zkušená kolegyně.
Zvětšení prsou
Zvětšení prsou, Nikola, 18.01.2018
Dobrý den, chci si nechat zvětšit prsa, ale potřebovala bych upřesnit celkovou částku.Vím že cena se liší druhem implantátu a zřejmě i mililitrama. A jak dlouho se čeká na objednání? Díky a předem děkuji za odpověď.
V současné době máme akci - augmentace prsů s přístupu z podpáždí pomocí kulatých implantátů (anatomické provádíme jen s přístupu pod prsy- nelze z podpaždí). Na velikosti implantátu vcelku nezáleží až na implantáty na objednávku, které vzhledem k velikosti stejně nedělám. Akční cena je 55 tis, po únoru 75 tis (původní cena). Po konsultaci si necháte udělat předoperační vyšetření, což stojí v laboratoři rámcově 2.500,- a interní vyšetření s EKG u naší paní doktorky 500Kč, Ultrazvuk (sono prsů) se účtuje na různých pracovištích různě od 400 do 900 Kč.. Konsultaci účtujeme 500Kč. Jakmile přinesete kladné výsledky předoperačního vyšetření, sepíšeme smlouvu o provedení operace a do 2-3 týdnů dostanete termín operace. Budeme se těšit.
Platba
Zlepšení erekce rázovou vlnou UZ, Ladislav, 07.01.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by nešel nějaký zákrok předplatit formou poukázky. Děkuji
Určitě ano, je to však věc osobní dohody. Volejte 602303877.
Odstranění povislé a popraskané kůže na břiše
Plastika břicha, Tereza, 07.01.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se odstraňuje popraskaná kůže na břiše. Mám to z těhotenství. Děkuji
Strie jako takové nikdy neodstraníte úplně. Pokud jste vhodná na plastiku pak se přebytečná kůže odstraní nožem za cenu jizvy v podbřišku. Musí se to vidět a rozhodnout se co je možné a co je nevhodné.
penis
Zlepšení erekce rázovou vlnou UZ, Miroalav, 03.01.2018
Dobrý deň.Pán doktor Tomášek,chcem Vás požiadat o vyjadrenie na moju otázku.Môj penis v erekcii má vätší objem,ako žalud a preto že som už staší pán,je citlivosť slabšia.Je možné,nejakým spôsobom z vätšiť objem žaluda oproti penisu ca.O 1cm .Ak áno čo mám preto urobyť a aká by bola cena za zákrok.velmi pekne Vám dakujem. Prajem Vám v Novom Roku,vele pracovnych úspechov a spokojných klijentov
Bohužel, zvětšit objem houbovitého tělesa žaludu nelze. Jakýkoliv způsob invaze do této krajiny by mohla přinést katastrofické následky. Na toto jsme zatím krátcí. Lituji
Vnitřní stehy
Plastika břicha, Martina, 23.12.2017
Dobry den, jsem tri txdny po abdominoplastice. Zacala jsem spavat na boku, dnes se mi stalo, kdyz jsem lezela na boku, ze jsem mela pocit prasknuti vnitrniho stehu. Jako by v tom boku na kterem jsem lezela, se neco naplo a prasklo. Je to mozne? Jak dlouho trva srosteni vnitrnich rezu? Bolest zadnou vyraznou necitim. Dekuji
Nejspíše jsem Vás neoperoval, protože své klienty poučuji, aby při jakémkoliv problému mi zavolali. Proto také nevím co se dělo při operaci, která Vám byla provedena. Subjektivní pocit prasknutí mít můžete, ale jen vyšetřením od svého operatera se snad zjistí co se stalo. Nemusí to však být klinicky prokazatelné hned ale třeba ii časem. Určitě hned vyhledejte svého operatéra.
Vyhlazení lebečního švu a glabelly tímto zákrokem
, Jana F., 19.12.2017
Dobrý den, mám v mladém věku (29 let) velmi viditelnou vrásku mezi obočím a poměrně i dost povolenou kůži na čele. Je to způsobené jak hodně silnými čelními svaly, tak i lebečním švem, který se táhne od vlasové části až k nosu. Botox ani výplně nezabírají, efekt je hrozně krátký, ráda bych něco trvalého. Doporučujete tuto metodu na můj problém nebo popřípadě doporučíte i jinou metodu?
Neviděl jsem Vás, pokud je však sval mohutný, pak by se mohla porušit jeho funkce při liftu obočí,či čela, ale to záleží na více aspektech proto bude dobré se ukázat, čili přijít na konsultaci. Takto na dálku Vám asi víc neporadím.
PROSTY´ FACELIFT
Klasický MIDFACE lifting, Jana, 30.11.2017
Před 9 lety jsem měla FL+SMASS lift, nyní vidím, že kůže se povoluje v oblasti dolní čelisti u brady, tvoří se tam vrásky. Zajímá mě, jak dlouho trvá tato operace, jak dlouhá je rekonvalescence oproti klasickému FL, zda je třeba mít klasické předoper.vyšetření,zda operace probíhá v analgosedaci, zda je třeba také nosit určitý čas ohlávku a jaký časový efekt tento zákrok má. Píšete, že u lidí, kde již SMASS lift proveden byl, stačí provést jen prostý kožní FL, což je můj případ a proto se o toto zajímám a uvažuji. Je mi 64 let, štíhlá postava i obličej. Vím, že je nutná osob. konzultace, ale tento dotaz je pro prvotní informaci. Děkuji za erudovanou odpověd´.
Nevím, jak vysoce erudovanou odpověď poskytnu, ale facelifty provádím přez dvacet let. Samozřejmě , že se situace musí osobně zhodnotit. Kožní lift samozřejmě lze, ale při zvedání jen kůže stejně reviduji SMAS, a až když jsem "uvnitř", tak tuto situaci řeším. Povrchní svalová povázka, tedy SMAS, se časem uvolňuje stejně jako jiná tkáň. Většinou nedám moc na to, co kdo řekne, že chce. Vždy doporučím to co by bylo nejlepší. Druhý facelift, tedy reoperace se běžně provádí ne dříve než po deseti letech. Tak znělo poučení mého učitele, prim. Fahouna z kosmeťáku. V analgosedaci Facelift dělám. Obvaz odstraňuji týden po výkonu.
Dirka na přední straně penisu
Obřízka, GreenSmile, 20.11.2017
Dobrý den, před 17 dni jsme byl na obřízce. Problém je v tom že na přední straně penisu mám menší dirku. Chtěl bych se zeptat jestli s tím mám jít do nemocnice nebo se to zahojí samo. Děkuji za odpověď.
To není dirka jako taková, to se špatně hojí sliznice, Doporučuji častá toaleta tak 5-7x denně a mazat Haemagelem. Jen se Vám prodloužila léčba. Vetšinou se takovéto problémy časem zahojí a ani to pak nevnímnete. Ale píši "většinou"...
zmenšení prsou věk
Zmenšení prsou, simona, 13.11.2017
Dobrý den, uvažuji o zmenšení prsou. Mám velikost 75F prsa jsou povislá, dost těžká jsem docela chudá takže mě z nich neustále bolí záda. Je mi 18 let proto se chci zeptat jestli je to možné?
Sice nerad zmenšuji "panenská prsa" ( tedy, ta která nekojila). Děláme to a velmi opatrně, aby nedošlo k výraznému porušení mlékovodů ve zbytku žlázy. Těším se na konsultaci, určitě se přijďte poradit.
bravavky nevystouplé a to ani při vzrušení
Plastika prsních dvorců a bradavek, Jana, 13.11.2017
Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně nevystouplých bradavek. Je mi to celkém nepříjemné a zasahuje to až do psychiky. Mám celkem velké prsní dvorce, ale žádné bradavky a to bohužel ani při vzrušení a dost mi to vadí. Setkali jste se již někdy s tímto dotazem? Kolik by v tomto případě pokud by to bylo možné, stála úprava? (mít prsa jako skoro každá žena při vzrušení) Jsem mladá a prozatím bez potomků. Tato vada na kráse je pro mě dost velký problém, protože mě to osobně dělá problém i ve vztahu (pocit neúplnosti - následuje úzkost,atd...) - odvíjení na vztahu. Předem děkuji za Váš čas a Vaši odpověď.
Máte velmi jemnou kůži a tak se vám roztahuje dvorec a vytahuje si tím i "materiál" z bradavky a ta se oplošťuje. Dělám tuto práci už 25 let a tak mi prosím věřte, že jakýkoliv zásah do této situace může ještě stav zhoršit, neboť zásahem skalpelem do dvorce, nebo bradavky může jen poškodit mikroskopické nervíky a můžete přijít i o to málo, co máte. Kromě toho se mohou porušit i mlékovody a pak se v souvislosti s kojením mohly tvořit ve žláze cysty. Moje rada je - smiřte se s tímto problémem...
Odstavající ušní boltce
Plastika nosu, Milan, 31.10.2017
Dobrý den pane doktore, chtěl bych se na to zda je možné to , že když si 2 měsíční miminko přileháhává ouška a začnou mu odstávat špičky oušek se růstem vrátí zpět. Při porodu mělo miminko ouška krásnš u hlavičky, děkuji moc.
Na toto není jednoznačná odpověď. Především se na to neptejte plastického chirurga, spíše pediatra, ten by měl mít s tímto větší zkušenosti. Já soudím, že je to záležitost růstu, že se nyní ouška už růstem vyvíjejí geneticky po někom. A situaci možná neovlivní ani kdyby miminko nosilo čelenku.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.