Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Poradna

 
Proč si vybrat právě nás? Naše krédo zní „Krásu tvoří detaily“. Základním předpokladem je pro nás tedy preciznost a vysoká pečlivost při plánování operace a především při samotném zákroku, tak aby výsledek byl perfektní jak z hlediska výsledné změny, tak ale i z hlediska minimálních jizev a pooperačních komplikací.

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

3 sekce
Plastika břicha, Marta, 24.10.2017
Dobrý den, mám po třech sekcích, poslední před dvěma měsíci. Chtěla jsem se zeptat kdy je vhodné udělat plastiku břicha s rozestupem břišních svalů? Čím dříve tím lépe, nebo raději nějaký čas po porodu počkat. Děkuji
Jednoduchá odpověď, cvičte, posilujte svaly břišní a na operaci, když se dobře nezahojíte až rok po zhojení. Diastasu Vám odindikuje plastický chirurg.
Výměna
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), Simka, 21.10.2017
Dobrý den chtěla bych se prosím zeptat kdybych si nechala vydělat implantáty a hned bych chtěla vyplnit prsa svým tukem šlo by to? A kolik by to stálo děkuji za odpověď.
Bohužel nešlo. Po implantátu tam zůstává dutina, která se vyplnit nedá, musí se přihojit. Beztak vyplňování prsů tukem, nemá významné výsledky. Věřte mi. Mrzí mne, že jsem Vás asi nepotěšil...
zvětšěni
Plastika prsních dvorců a bradavek, ivin, 08.10.2017
dobry den chci se zeptat na zvětšení bradavek mam je propadle spiš žadne. co se s tim da udělat a jestli po zakroku je možné i kojeni. Děkuji
Pokud chcete kojit, tak chirurgicky zasahovat do mlékovodů je značné riziko pro mlékovody. Zkuste manuální masáže, či přísavky a podobně, poradí pediatr, specialista na kojení.
Bezjizve zvětšení prsou
Zvětšení prsou, Kopretina, 19.09.2017
Dobrý den, vážený pane doktore,uvažuji o zvětšení prsou.Rozhoduji se,zda bezjizve nebo podprsni rýhou.Pllanuji to na léto,ale chci se zeptat,když bych zvolila bezjizve zvetšení,přeci jenom v létě se člověk více potí,nemá to vliv na horší hojení?Doba rekonvalescence je stejná jako u operace podprsni rýhou??A kdy je vhodné zvětšení po ukončení kojení?Děkuji mockrát za odpověď a přeji hezký den.
Jediné co na to mohu po téměř pětadvaceti letech provádění operačního přístupu z podpaždí říci, že to pocení na hojení moc vliv nemá. tak se prostě budete častěji sprchovat, což lze již po 2-3 dnech. Žádná z Vás si neuvědomuje, co to znamená mít viditelnou jizvu pod prsem. Ta se už nikdy nedá odstranit a když se hůř zahojíte, je to víc vidět. V podpaždí je také jizva, ale opravdu méně výrazná a schová se ve vrásce, kde se ohýbá paže. Koukněte na naše stránky na výsledku, nebo to ukážu při konsultaci. Volba je však jen na Vás...
Hrazení pojišťovnou
Zmenšení prsou, Jitka, 11.09.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se u vás provádí zmenšení prsů ze zdravotních důvodů, které je hrazené pojišťovnou. Mám opravdu velká a povislá prsa, bolí mě krční páteř, omezuje mě to při sportu, v běžném životě. Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den. Jitka
Bohužel naše pracoviště nemá smlouvu se zdravotními pojišťovnami. U nás se výkon musí hradit ze strany klientky.
hrubsi penis
Prodloužení a rozšíření penisu, Jozef, 30.08.2017
dobry den, chcel som sa spytat ci robite rozsirenie penisu aj s kyselinou hyaluronovou a aky je rozdiel medzi tymto zhrubnutim a pomocou vlastneho tuku? dakujem
Rozšíření penisu hyaluronovou kyselinou technicky lze, nelze to však provést ekonomicky, neboť k vyplnění podkoží penisu je třeba cca 80 - 100 ml vlastního tuku. Když to vyměním za hyaluronovou kyselinu která stojí 1 ml od 3 do 5 tisíc, tak si asi dovedete představit tu cenu. Kromě toho se tento materiál do půl až roku vstřebá. Proto se to vlastně ani neprovádí.
Rozsireni penisu
Prodloužení a rozšíření penisu, leosando, 21.08.2017
Dobry den, chtel bych se zeptat, zda se provadi rozsireni penisu jako samostatny vykon a jak velke rozsireni je mozne. Bez prodlouzeni a jaka je cena takovehoto zakroku. Dekuji
Nedokážu Vám říci v absolutní hodnotě o kolik se dá průměr penisu zvětšit. Jen je nutné mít na paměti, že vyplněním se penis opticky zkrátí a na funkčnosti, tedy síle průměru nezáleží, protože materiál - tuk je měkký a při zasouvání do pochvy protéká jak písek v přesýpacích hodinách. Rozšíření je opravdu pouze optická, tedy estetická záležitost. Cena se pohybuje v průměru kolem 28 tisíc.
Velke prsní bradavky s citlivostí při vzrušení
Plastika prsních dvorců a bradavek, Ladis, 29.07.2017
Dobrý den, mám problém s větší velikosti bradavek, které jsou v určitém režimu dost citlivé a patří k erotog. zónám. Je mi sice už dost let, pres 55, ale zdá se mi, že se s tímto problémem potýkám stále intenzivněji a hlavně v létě je pocit v plavkách někdy nepříjemný. Diky za názor a alespoň orientační návrh vč. ceny zakroku. Ladis
Zmenšení dvorců obnáší jeho obříznutí včetně kůže svisle dolů a možná i pod prsem záleží na velikosti povislosti a kvalitě kůže prsů. Velice často se poruší i inervace dvorců a dvorcům se snižuje citlivost ne-li úplná necitlivost. Alespoň ta jemná. Je to velmi individuální. Může vzniknout i opak a to tzv. "hyperestesie", tedy zvýšená citlivost. Cenu operace si netroufám uvést, v průměru to může být kolem 40 tisíc. Jen obkroužení dvorce, které Vám může méně zkušený kolega doporučit,.a ubrání kolem-dokola nepomůže, dvorec se časem roztáhne protože kůže červeně je jemnější a tenčí než kůže bílá, která potřebuje ubrat směrem dolů. Mám s tím dlouholeté zkušenosti.
v posun a jeho návrat zpět do puvodního stavu
Modelace a přišití ušních boltců, v posun, 30.06.2017
Dobrý den..mám prosím dotaz... lze vrátit do původního stavu \"V\" posun spodního rtu ...? v případě, že se zákrok vůbec nepovedl a výsledný efekt je spíše k pláči než ku kráse ... Děkuji Bohunkova
Situace se musí vidět. Váš odkaz nelze otevřít. Pokud jste byla ovšem operována v krajině rtů může být problém s nadbytkem jizevnaté tkáně, neboť v této krajině se to stává. Proto, možná, ta nespokojenost. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás.
Pooperační starostlivost
Prodloužení a rozšíření penisu, Honza, 26.06.2017
Chtěl bych se zeptat o jaký strojek se jedná . Neměl bych bezprostředně po operaci poznat, že je můj penis větší? O kolik je reálně možné prodloužení či rozšíření tenisu??
Jeden z těchto typů strojků se jmenuje "andro-penis", ale v sexshopu Vás poučí, tam je víc nabídek. Rozhodně to však není zdravotnická pomůcka, ale vím, že to muži používají a po operaci tento strojek může přibrzdit zpětné přirůstání vazu. Na Vaši druhou otázku nelze jednoznačně odpovědět, je to individuální a bezprostředně to vidět být nemusí.
Cena, následky
Prodloužení a rozšíření penisu, Pavel, 21.06.2017
Dobrý den, měl bych otázku ohledně této metody, zda-li mohou či jsou nějaké následky po tomto zákroku. Dále kolik takový zákrok stojí? A jestli je vhodný pro mě ve věku 21 let, předem děkuji.
Otázka je v jakém slova smyslu myslíte následky. Jedná se o chirurgický výkon v celkové anestesii proto tento postup může být provázen všemi typy chirurgických komplikací jako při jakémkoliv chirurgickém výkonu. Toto je jakési všeobecné riziko. Vy ale myslíte rizika estetická, či funkční. Rozhodně jsem ještě nepotkal funkční rizika typu ztráty erekce, citlivosti a podobně. Při plnění kůže okolí penisu jsou rizika větší, třeba ztráta části kůže penisu, která se sice zahojí, ale jizvou. Je to vzácná komplikace, ale stát se může. Po zesílení může dojít časem k úbytku aplikovaného tuku pod kůži. Míra rizika oproti efektu operace je relativně malá.
Vyřeší mé problémy plastika hráze?
Plastika hráze, Anicka, 18.06.2017
Vážený pane doktore, prosím Vás o názor, zda mi na mé \"potíže\" pomůže plastika hráze, která nyní vypadá přibližně, jako zde na webu ve fotogalerii \"před a po\" (foto č.1). Problém se týká nekontrolovaného a tím nepříjemného pro mě i okolí jakoby \"plynatosti\" nebo nevím,jak to přesně nazvat, zvláště tedy při pohybu. Poté při velkém fyzickém vyčerpání (po běhu), neudržím moč a nemohu ji již zastavit,aniž bych 100x chtěla. :-( porody v Podolí 2011 a 2013, na mou výšku 157cm 3930g a 54cm a 3800g a 49cm, v obu případech nástřih hráze. Myslíte, že by se to provedenou plastikou vyřešilo? Děkuji za odpověď. AD.
Určitě by byl dobrý primárně názor urogynekologa, protože máte problémy s močením. Doporučuji doc. M. Otčenáška (najděte si na webu) s ním jsem tuto problematiku řešil právě v Podolí. Po té se stavte právě třeba u nás a já zhodnotím situaci. Poporodní traumata neřeším dříve než za rok od zhojení a v době, kdy skončíte kojení.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.