Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Poradna

 
Proč si vybrat právě nás? Naše krédo zní „Krásu tvoří detaily“. Základním předpokladem je pro nás tedy preciznost a vysoká pečlivost při plánování operace a především při samotném zákroku, tak aby výsledek byl perfektní jak z hlediska výsledné změny, tak ale i z hlediska minimálních jizev a pooperačních komplikací.

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

kancelářská práce
Plastika břicha, k-a-c-u-l-k-a444, 06.03.2015
Mám sedavé zaměstnání, má to nějaký vliv na hojení po operaci?
Je to lepší profese na hojení než u fyzicky namáhavých zaměstnání.
prasknutí stehů
Plastika břicha, mia, 06.03.2015
Je riziko prasknutí vnitřních stehů při sešívání břisních svalů? Jaká rizika při abdominoplastice hrozí?
Rozestup přímých svalů břišních je taková nepravá kýla, popraskání stehů pak kýlu zvýrazní a je nutno v odstupu znovu operovat.
buchty
Plastika břicha, buchtička, 06.03.2015
Je možné abdominoplastikou vyoperovat na břiše pekáč buchet?
Pokus je možný liposukcí v krajině předpokládaných propadlin.
cvičení
Plastika břicha, jana nováková, 06.03.2015
Kdy po operaci mohu začít se cvičením… konkrétně lehy sedy?
Začít cvičit můžete opatrně po měsíci. Sedy lehy jsou v zásadě nezdravé pro páteř, a chcete-li je přesto cvičit, začněte opatrně po třech měsících.
kalhoty s gumou
Plastika břicha, helena2525, 06.03.2015
Jsem zvyklá nosit kalhoty s gumou přes pas, je nějaké omezení v tomto druhu oblečení po operaci?
Odvykněte si… Pro první tři měsíce jsou ideální šaty a kompresivní návlek.
vybělení jizev
Plastika břicha, Ive-t-k-a, 06.03.2015
Po jaké době od operace je možné chodit na laserové vybělování jizev?
Jizvy se laserem nebělí, snižuje se jejich povrch v případě, že jsou nad úrovní kůže, bělení jizev barvivovým laserem nemá valný efekt.
tehotenstvi
Plastika břicha, Stana P., 06.03.2015
Podstoupila jsem před rokem plastiku břicha, nyní ovšem uvažuji o dalším dítěti. Je vůbec možné otěhotnět po tomto druhu operace… aby to břicho zvládlo a neprasklo?
Na to jste měla být upozorněna předchozím operatérem. Těhotenství po proběhlé plastice břicha je velkým rizikem pro estetický vzhled kůže. Na plastiku břicha většinou ženy chodí proto, že jsou po předchozích porodech nespokojeny s povislou kůží a striemi na břiše. Tak si asi dovedete představit, jak může kůže břicha vypadat tam, kde se musí roztáhnout dvojnásobně…

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.