Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Rozšířený FACE a SMAS lifting

 

Rozdělení faceliftingů

Rozšířený FACE a SMAS lifting je zákrok, který skrze rozšířený řez a počet operovaných vrstev co do hloubky zákroku maximálně vyhladí i velmi povadlou a vrásčitou kůži, a to jak na obličeji, tak na krku. Při tomto typu faceliftingu je řez veden v maximální možné délce, a to z vlasové části před boltcem až za boltec šikmo opět do vlasů. Tento řez umožní napnutí největší možné plochy kůže na obličeji, ale i na krku. Při tomto typu zákroku se nejen vyhlazuje samotná kůže, ale i ležící tuková vrstva (formou nařasení) a v neposlední řadě svalově vazivová povázka (od toho termín SMAS – Superfitial Musculo Aponeurotic System).

Též se můžete setkat se zákrokem tzv. MINI liftingu. Tento zákrok je menší obdobou právě rozšířeného FACE a SMAS liftingu. Liší se ovšem v délce řezu. U miniliftingu je řez kratší. Dále se liší ve vzdálenosti uvolnění tkání pod kůží. Rizikovost operace je menší a hojivost rychlejší. Hloubka operovaných vrstev je menší než u klasického rozšířeného faceliftingu. Zasahuje až do vrstev svalově vazivové povázky, ale ne tak zásadně. Nicméně tento zákrok je určen spíše mladším ženám, které mají zatím jen náznaky povolené kůže a vrásek na obličeji. MINI lift je tedy vhodný jenom pro někoho. Více o MINI liftingu ZDE.

Také existuje zákrok, který nese název prostý kožní lifting. Tento zákrok se využívá při opakovaném faceliftingu, kde již není potřeba pronikat do hlubších vrstev (tuková vrstva, svalově vazivová povázka se již napnuly při prvním faceliftingu), ale pouze se napne vrstva kůže (ta má největší tendenci k ochabování a vrásčení). SMAS se vypíná vzácně. Žádný zákrok estetické plastické operace totiž nezastaví proces stárnutí. Více o základním kožním faceliftu ZDE.

V případě, že klienta netrápí kompletní ochabnutí a vrásčitost kůže na celém obličeji, případně krku, ale jen proces na určitých partiích, pak se místo faceliftingu zvolí zákrok právě pro onu partii. Sem patří zákroky například těchto partií:

  • MIDFACE lifting, neboli vyhlazení střední etáže obličeje (povolené tváře, čelo, spadlá víčka), a to buď klasicky, nebo revoluční moderním postupem pomocí Endotinu (více informací ZDE).
  • horní či dolní oční víčka (více ZDE)
  • lifting čela, neboli vyhlazení čela

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.