Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Rozšířený FACE a SMAS lifting

 

Po operaci

V místě zásahu jsou zavedeny jemné trubičkové odsavné (Redon) drény, které po dobu 24 hodin odvádějí přebytečnou krev. Rány jsou obvázány obvazem a stženy elastickým obinadlem.

Dle rychlosti hojení se o několika dní odstraňují různé typy stehů. Pátý den po faceliftu se následně odstraní i obvaz a pacient si může umýt vlasy šampónem. Následné hojení probíhá již bez obvazu.

V místech, kde byla kůže uvolněna od spodiny, je na několik týdnů porušena citlivost a je možný menší výskyt podlitin. Taktéž může mít pacient nepříjemné pocity tahu a tlaku. To se ovšem postupem času vrátí do normálu.

Minimálně jeden až dva měsíce po odstranění stehů není vhodné barvení vlasů nebo trvalá ondulace. Vzhledem k procesu hojení rány a jedovatým chemikáliím v barvách a ondulacích by mohlo dojít k závažnějším komplikacím. Cca 3 měsíce od operace také není vhodné opalování. Půl roku po faceliftu rovněž nedoporučujeme laserové nebo peelingové omlazení kůže nebo masáže obličeje.

Po každém chirurgickém výkonu je nadmíru vhodné přilepšit si užíváním léku Wobenzym, nebo Phlogenzym. Jsou to léky pro zlepšení průtoku lymfy tělem, urychlují hojivost potenciací (podporou) imunitního systému. Více informací o těchto lécích pro úspěšnější rekonvalescenci naleznete na www.mucos.cz.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.