Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Prostý kožní FACE lifting

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

PROSTY´ FACELIFT
Klasický MIDFACE lifting, Jana, 30.11.2017
Před 9 lety jsem měla FL+SMASS lift, nyní vidím, že kůže se povoluje v oblasti dolní čelisti u brady, tvoří se tam vrásky. Zajímá mě, jak dlouho trvá tato operace, jak dlouhá je rekonvalescence oproti klasickému FL, zda je třeba mít klasické předoper.vyšetření,zda operace probíhá v analgosedaci, zda je třeba také nosit určitý čas ohlávku a jaký časový efekt tento zákrok má. Píšete, že u lidí, kde již SMASS lift proveden byl, stačí provést jen prostý kožní FL, což je můj případ a proto se o toto zajímám a uvažuji. Je mi 64 let, štíhlá postava i obličej. Vím, že je nutná osob. konzultace, ale tento dotaz je pro prvotní informaci. Děkuji za erudovanou odpověd´.
Nevím, jak vysoce erudovanou odpověď poskytnu, ale facelifty provádím přez dvacet let. Samozřejmě , že se situace musí osobně zhodnotit. Kožní lift samozřejmě lze, ale při zvedání jen kůže stejně reviduji SMAS, a až když jsem "uvnitř", tak tuto situaci řeším. Povrchní svalová povázka, tedy SMAS, se časem uvolňuje stejně jako jiná tkáň. Většinou nedám moc na to, co kdo řekne, že chce. Vždy doporučím to co by bylo nejlepší. Druhý facelift, tedy reoperace se běžně provádí ne dříve než po deseti letech. Tak znělo poučení mého učitele, prim. Fahouna z kosmeťáku. V analgosedaci Facelift dělám. Obvaz odstraňuji týden po výkonu.
jenom krk
Klasický MIDFACE lifting, jana p., 11.03.2015
Mám velmi povolený krk, lze to vyřešit kožním liftem, ale pouze krku? Nebo se vždy musí operovat i obličej?
Podstatou povadlosti krku je předevsím pokles svalových povázek, a nejen kůže. Někdy se to povede jenom tahem kůže, ale trvanlivost není tak dlouhá. Všeobecně lift krku patří k nejrizikovějším pro hojení mobilizované kůže, protože ta je podminovaná až na hranici prokrvení nejvzdálenějšího okraje kůže.
tenka kuze
Klasický MIDFACE lifting, 11.03.2015
Ráda bych podstoupila třetí facelift. První 13 let zpět, druhý 6 let zpět… je mi 86 let. Mám však pocit, že má kůže je velmi tenká... lze to?
Tuto situaci především zhodnotí plastický chirurg. Váš zdravotní stav zhodnotí vyšetřující internista na základě laboratorních a ostatních vyšetření (EKG, RTG plic apod.).
řídké vlasy
Klasický MIDFACE lifting, anet, 11.03.2015
Mám za sebou rozšířený facelift. Vše proběhlo v pořádku, nyní po 12 letech uvažuji o druhé operaci, nicméně mezitím mi dost prořídly vlasy a obávám se viditelné jizvy. Ta původní je take vidět, ale je dobře zahojená, takže není tak zřetelná.
Pokud jste se prvně zahojila dobře, pak není důvod očekávat, že se zhojíte jinak. Musíte však počítat s tím, že budou jizvy nějaký čas patrnější, někdy i do půlroku až roku od operace.
kdy po faliftu jit na opakovani
Klasický MIDFACE lifting, alzbeta 1932, 11.03.2015
Kdy nejdříve po prodělaném rozšířeném face a SMAS liftu je možné podstoupit opakování v podobě prostého kožního faceliftu? Jsem po operaci třetím rokem a přijde mi, že se mi kůže opět povoluje. Je mi 83 let.
Pokud Vám do dovolí Váš zdravotní stav, to znamená, že Váš praktický lékař dojde k názoru, že jste operace schopná, a plastický chirurg zjistí, že operaci lze provést, pak není důvod, proč s tím otálet…
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.