Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Plastika rtů

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

v posun a jeho návrat zpět do puvodního stavu
Modelace a přišití ušních boltců, v posun, 30.06.2017
Dobrý den..mám prosím dotaz... lze vrátit do původního stavu \"V\" posun spodního rtu ...? v případě, že se zákrok vůbec nepovedl a výsledný efekt je spíše k pláči než ku kráse ... Děkuji Bohunkova
Situace se musí vidět. Váš odkaz nelze otevřít. Pokud jste byla ovšem operována v krajině rtů může být problém s nadbytkem jizevnaté tkáně, neboť v této krajině se to stává. Proto, možná, ta nespokojenost. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás.
liplift
Modelace a přišití ušních boltců, dajka, 07.04.2016
Dobrý den, chtela bych se zeptat zda provadite liplift, nekde nazvyvany bullhorn liplift, jedna se o vysunutí horního rtu nahoru a jizva je pod nosem..pokud ano zajima me cena (pouze horní ret, spodní mam siroký dost). A jaký je rozdíl oproti posunutí retní červene tzv. vy posun? tedy krom toho ze u vy posunu je jizva uvnitř rtu. Muj problem je ze mam dost uzky ret horní, mezi nosem a rtem mam dostatecný prostor - udajne jsem cetla ze by tam mela byt 1,8cm coz mam:-)
Provádím pokud možno všechny typy operačních postupů, které pomohou ke zvětšení rtů. Uvedený operační postup jsem však nikdy neprováděl protože nemíním riskovat nepěkný výsledek ve formě jizvy pod nosem, která nejen že může být vidět ale může i defigurovat jak ret, tak bazi nosu. Jizva pod nosem má třetinu délky rtu a tak není v lidských možnostech tím vytvarovat celý ret. Klientku na zvětšení rtů já vyšetřím a potom teprve stanovím ideální metodiku výkonu. Není to vždy úplně na přání klientky : " udělejte mi to takto...." Většinou si laik neuvědomuje dosah výsledku operace. Přijďte na konsultaci.
Odstranenie vyplne pier
Modelace a přišití ušních boltců, Mary, 18.03.2016
Dobry den, chcela by som sa spytat ci robite zakroky aj na odstranenie vyplnovych materialov. Zatial som nikoho na Slovensku nenasla kto by to robil. Pred cca. 6timi rokmi som si dala zvacsit hornu peru s vyplnou \"Remake\" o ktorej mi bolo povedane ze sa vstrebe do troch rokov ale nic z toho od vtedy neubudlo. Chcem sa toho zbavit este pred tym nez pridu vaznejsie problemy. Vopred Dakujem za odpoved
Kdokoliv z plastických chirurgů je schopen odstraňovat syntetické materiály. Je to prostě přímé odstranění nadbytku tkáně, protože aplikovaný materiál infiltruje lidskou tkáň. Dojde tedy ke ztrátě jak cizího tak vlastního materiálu. Nebráním se tomu Vás ošetřit, ale jste z dálky. Je to na Vás. Stačí se jen objednat.
zvetseni rtu-opary
Modelace a přišití ušních boltců, p-red, 11.03.2015
Trpím často na opary, především v době menstruace. Může to nějak výrazně ohrozit pooperační stav, kdybych v průběhu rekonvalescence dostala opar?
Opar čili herpes je velmi kritickou komplikací, může uškodit hojení, proto se někdy i preventivně musejí užívat antiherpetické léky.
alkohol
Modelace a přišití ušních boltců, 11.03.2015
Kdy od operace je možné pít alkohol?
Jako abstinent doporučuji již nepít vůbec, ale po týdnu už to jde.
citlivost rtů
Modelace a přišití ušních boltců, kruanta, 11.03.2015
Může být touto operací narušena citlivost rtů?
Může, ale pravděpodobnost je malá.
povadly ret po mrtvici
Modelace a přišití ušních boltců, helga, 11.03.2015
Lze plastickou operací rtů vyřešit ochablý spodní ret po mrtvici?
Při mrtvici vzniká poškození inervace svalu a metodika zvětšení rtů uvedenými způsoby je nevyřeší. V tomto případě se musí provést pasivní či aktivní závěs, což není estetická, ale funkční operace.
tetovani-zvetseni rtu
Modelace a přišití ušních boltců, ch-cha-chaa, 11.03.2015
Mám provedené tetování trů, má to nějaký vliv na zvětšení rtů?
Při tetováži po zvětšení se mohou objevit všechny chyby, které tatér provedl při tetováži – nerovnosti, rozmazanost okraje, asymetrie a podobně.
omezeni vek zvetseni rtu
Modelace a přišití ušních boltců, krista, 11.03.2015
Je tato operace omezena věkem? Horní hranicí?
Operace věkem je limitována dolní hranicí, a to 18 roky. Horní hranice závisí na zdraví klientky.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.