Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Plastika očních víček

 

Základní informace

První viditelné projevy stárnutí pleti se objevují nejdříve v obličeji, nejvíce pak v partiích kolem očí, které jsou funkčně i mimicky velmi exponované. Kůže kolem očí patří k nejjemnější a nejtenčí kůži z celého těla a už i drobné vrásky jsou v těchto partiích patrné a výrazně ovlivňují celkový vzhled člověka.

Kůže kolem očí postupem let ztrácí svou elasticitu a vznikají kožní a tukové nadbytky, které negativně ovlivňují vzhled ženy. Kromě estetických důvodů se pro plastiku očních víček rozhodují klienti také z důvodů funkčních a zdravotních. Kožní přebytky kolem víček totiž mohou způsobovat omezení kvality zraku, větší pocit únavy, větší slzivost, bolest očí, či dokonce hlavy. Zhoršená střední etáž obličeje výrazně zvýrazňuje stárnutí celého obličeje.

Plastika očních víček, odborně blefaroplastika, se provádí jako samostatný výkon na dolních či horních víčkách, anebo současně. V případě, že klient chce plastikou víček řešit stárnutí celého obličeje, doporučuje se nejprve provést facelifting obličeje a krku. Více o faceliftingu naleznete ZDE. Teprve po cca 3 měsících se přistupuje k plastice víček. Obojí operace najednou je zbytečným rizikem.

Plastika očních víček spočívá v odstranění nadbytků kůže víček a oddělení a odstranění tukových váčků. Tím se kůže okolo očí napne, oko se odkryje, a získá se tím na výrazně mladistvějším vzhledu. Podrobný průběh operace naleznete ZDE.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.