Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Plastika očních víček

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Odhalená spojivka - Masáž očního víčka po operaci
Plastika rtů, Petra, 11.12.2016
Dobrý den, od prvního dne od operace spodního víčka mám odhalenou spojivku. Od operace dnes čtvrtý den. Stav od prvního dne mírně zlepšen. 11.3.2015 jste odpovídal klientce na dotaz o odhalené spojivce s tím, že se dá vymasírovat. Chci se optat, zda je stav oka čtvrtý den po operaci normální a pakliže není, jak a kde se dozvědět podrobnosti masáže. Děkuji předem. Petra
Pokud jste byla operovaná u nás tak přijďte na kontrolu hned první možný převazový den což je úterý. Pokud jste byla operovaná jinde určitě Vám Váš operatér rád zodpoví všechny dotazy. Na fotce je Váš nález adekvátní době po operaci, dále chlaďťe ještě nemasírujte a ukažte se co nejdříve Vašemu operatérovi. Ale buďte klidná. Nevypadá to špatně.
nezdařená plastika víček
Plastika rtů, víčka, 11.03.2015
Byla jsem na plastice dolních víček a operatér mi odřízl více, než měl, nyní mám vidět vnitřní spojivkovou stranu víčka, je možné to napravit? A jak???
Nemusí to být přílišné odstranění kůže, ale důsledek zánětu a nedohojení, je to jizvení krajiny dolních víček. Toto se dá vymasírovat, ale chce to trpělivost a čas. Za to většinou operatér nemůže. Je-li tkáně ubráno více, musí se nedostatek buď otransplantovat, nebo přenést drobný lalůček kůže víček horních. Je možno rovněž provést závěs víček. Všechny tyto operace považuji za náročné.
převázání oka
Plastika rtů, v.v.v., 11.03.2015
Jak dlouho po operaci jsou oči převázané?
Vůbec, odjíždíte buď s obklady, nebo tmavými brýlemi na očích v doprovodu blízké osoby.
porucha slzivosti-problém při operaci víček
Plastika rtů, simona kr., 11.03.2015
Trpím poruchou slzivosti a musím pravidelně užívat umělé slzy. Mohu tuto operaci podstoupit?
Můžete, vykapávat oči však musíte o to více. Oči nesmějí být v zánětu (zhodnotí Váš oftalmolog).
plastika víček a prodloužené řasy
Plastika rtů, ursula, 11.03.2015
Mám prodloužené řasy metodou lash to lash, hraje to při operaci nějakou roli? Je nutné si řasy nechat sundat?
Nutné to není, ale při operaci jich mnoho odpadne vlivem roztoků a dezinficiencií a mastí.
laserova operace oci
Plastika rtů, eva drnatá, 11.03.2015
Kdy je vhodné jít na plastiku víček, když jsem nedávno podstoupila laserovou operaci očí? Nebo to nemá vliv?
Operace očí vliv nemá. Optimální věk je od 30 let výše.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.