Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Moderní MIDFACE lifting endotinem - Momentálně neprovádíme

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

nosoretní rýhy
Plastika očních víček, Dana, 24.08.2016
Dobrý den, vadí mi velmi výrazné nosoretní rýhy. Zaujala mne metoda MIDFACE lifting endotinem. Zajímá mne alespoň přibližná cena zákroku, doba případné hospitalizace a následné rekonvalescence. Je mi 43 let. Děkuji za Vaši odpověď Dana
Jste přesně ve věkové kategorii, kdy se midface lifting Endotinem provádí. Je to relativně náročný výkon endoskopicky asistovaný, tedy kamerou uvnitř a používají se k tomu materiály relativně drahé a tak se naše populace ještě moc k tomuto typu výkonu nerozhoupala. U nás je to dle stavu výkon v ceně kolem 60.000 + 1 noc hospitalizace a je nutno si zajistit předoperační vyšetření. Rekonvalescence je průměrně čtrnáctidenní s tím, že materiál se do roka vstřebá a je více či méně po tento čas mírně hmatný (ne viditelný).
endotine
Plastika očních víček, adela, 11.03.2015
velmi me zaujala moznost vyhlazeni krku endotinem. Jak se operace provadi, vyhladi i velmi povadly krk? kolik by operace stala?
Z řezu jako na facelift(kolem ucha dole) se uvolní kůže krku. Endotin Ribbon, vyráběný pro krk je proužek s ostny připomínající dlouhou stonožku. Ostny se zapíchnou do svalu a tento se vytáhne. Konec proužku se všije na boky krku, přebytečná kůže se odstraní. Materiál, než si na něj zvyknete je tam měsíc cítit a do roka se vstřebá. Celá metodika by měla být na našich stránkách popsaná... Pozn. pro autora - Není to Typ zákroku Moderní midface lifting, ale lifting krku endotinem a nejedná se o "vyhlazení", ale o "vypnutí"
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.