Upozornění!
Souhlasím Zrušit

MINI lifting

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

opakovaná operace obličeje
Prostý kožní FACE lifting, Iveta, 06.05.2016
Prosím o info, zda je vhodné a stačí provádět MACS lift, když před cca 9 lety byl proveden facelift +SMASS lift, samozřejmě, kůže opět povoluje a objevují se vrásky.Děkuji za erudovanou odpověd´.
To opět mohu posoudit až po vyšetření. Osobně nemám s MACS liftem moc zkušeností, protože jej, při vší úctě považuji za málo efektní výkon.
Hojeni
Prostý kožní FACE lifting, JK, 04.04.2015
Dobry den, Jak dlouho se mini lifting typicky hoji? Zustavaji jizvy? A kdyz ano, kde a do jake miry? Dekuji JK
Řez při miniliftu se vede velmi podobně jako při celkovém faceliftu. S řezem se začíná na hranici vlasů před uchem, dále se vede před uchem, za ušní výběžek (tragus) a pod lalůčkem za ucho do místa zalomení ucha od hlavy. Princip miniliftu je spíše v tom, že se nepodminovává kůže tak daleko jako při faceliftu a vypíná se i částečně povrchní system povázek a svalů obličeje, ale opět zase ne tak výrazně jako u rozšířeného faceliftu. Myšlenkou je zlepšit na kratší dobu zjev ženy po čtyřicítce až do doby rozsáhlého faceliftu, kdy už kůže není tak elastická. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
krk
Prostý kožní FACE lifting, 11.03.2015
dobry den, uz od mladi mam povolenejsikrk.. s typickymi \"vraskami\" podelnymi ..asi jak se kuze roluje...pomohl by mi minilift? kolik by byla cena..dekuji
Záleží na věku a stavu kůže. Minilift má význam tak kolem 35 roku života a cenové relace se pohybují od 25 do 30 tisíc dle náročnost a potřeby tahu a uvolnění kůže.
vek
Prostý kožní FACE lifting, 31leta, 11.03.2015
dobry den, je mi 31 let a uz citim, ze mam mirne povadlejsi kuzi. uvazuji o miniliftingu...neni moc brzy?
Záleží na stavu a kvalitě kůže, ale myslím s, že je to OPRAVDU brzo.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.