Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zvedněte si sebevědomí v intimním životě!

 
Nyní jarní zvýhodněné ceny zákroků!
Labioplastika (plastika stydkých pysků): 20 000 Kč (25 000 Kč), perineoplastika (plastika hráze) v celkové anestezii: 30 000 Kč (35 000 Kč). Ceny platí pro zákroky provedené od 1.5.do 30.6.2019. Objednat

Seběvědomí v intimním životě hraje velmi výraznou roli a bez něj není možné si intimní chvilky s partnerem naplno prožít. Podívejte se na zákroky plastické chirurgie, které Vám zvednou sebevědomí a umožní prožít intimní život opět naplno!

Plastika stydkých pysků – labioplastika – patří v současné době mezi velmi žádané estetické plastické zákroky. Jedná se o zmenšení, asymetričnost či úpravu tvaru malých stydkých pysků. Velikost a tvar stydkých pysků může být pro některé ženy natolik obtěžující (například při sportu, nošení oblečení, hygieně, ale především při intimních chvílích s partnerem), že se neostýchají a dožadují se plastického chirurga o jejich úpravu. Cílem těchto žen je především upravit stydké pysky natolik, aby malé nevyčnívaly nad velkými stydkými pysky a aby byly pevnější a pružnější, nebo velké dostaly požadovaný tvar.

Perineoplastika – plastika hráze – je nejen estetický chirurgický zákrok, který modeluje nastřiženou či natrženou hráz v důsledku porodu, ale i funkční záležitost. Po porodech velice často dochází ke komplikaci při hojení, jizva se roztahuje, svalové dno pánevní se uvolní. Následkem toho vznikají nejen nehezké jizvy, ale hlavně výrazněji volnější cesta do pochvy, což často narušuje intimní život ženy. Často je narušená hráz bolestivá, a to především při intimním styku.

 

Proč si vybrat právě nás?

Využijte zákroků estetické plastické chirurgie v Precizii. Věnovat se Vám bude přímo MUDr. David Tomášek, který díky se díky mnohaletým zkušenostem z gynekologicko-porodnického oddělení  v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4-Podolí stal mimo jiné i specialistou na operace spojené s poporodními traumaty (oprava hráze či porodních cest po porodu) a celkově vylepšení vzhledu ženských pohlavních orgánů. To vše se zachovanou funkčností a citlivostí těchto partií. Operace provádí s velkou precizností tak, aby maximálně zachoval citlivost a vzrušivost tohoto intimního místa.

 

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI