Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace)

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Výměna
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), Simka, 21.10.2017
Dobrý den chtěla bych se prosím zeptat kdybych si nechala vydělat implantáty a hned bych chtěla vyplnit prsa svým tukem šlo by to? A kolik by to stálo děkuji za odpověď.
Bohužel nešlo. Po implantátu tam zůstává dutina, která se vyplnit nedá, musí se přihojit. Beztak vyplňování prsů tukem, nemá významné výsledky. Věřte mi. Mrzí mne, že jsem Vás asi nepotěšil...
dotaz
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), Monika, 21.02.2017
Dobrý večer zajmalo by mě pár otázek jestli když jsi dám zvetšit prsa jestly budu moc ještě kojit? a jak dlouho trva zákrok mám malé dítě chtěla bych vědět jak dlouho to bude trvat?
Kojit můžete po zhojení, doufám, že myslíte další dítě. Při kojení samozřejmě neoperujeme. Neměla byste po operaci nic dělat měsíc. V zásadě při bezkomplikovaném průběhu jste za 2 týdny zhojená a lehké práce schopná.
Provádíte zákrok i u mužů?
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), Jan, 27.10.2016
Provádíte zákrok i u mužů? Jsem po hormonální léčbě kdy se mi zvětšila prsa na 95B a přítelkyni i mě se to začalo líbit.Je možné to ještě o číslo zvětšit?Když si vše zaplatím.Děkuji za odpověd.
Určitě najdete nějaké pracoviště, které to provede bez vyjádření etické komise. My to děláme jen po řádném schválení.
vytvoření prsou
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), Černá Věra, 20.03.2016
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli je možné vlastním tukem naplnit celá prsa.Jsem po rakovině prsu,jsem pomastektomii obou prsou, ve kterých mám implantáty pod svalem.Jeden implantát se mě zapouzdřil,hrozí mě vyndání obou. A zdali tento výkon hradí pojištovna. děkuji Černá
Pokusit se o to možné je, ale moc si od toho neslibujte, nemyslím, že to pojišťovna hradí. Ideální je přenos vlastní tkáně mikrochirurgicky z materiálu z břicha tzv. "volný TRAM"(to pojišťovna hradí) - zkuste pražskou, nebo brněnskou kliniku plastické chirurgie. Zapouzdření implantátu se dá uvolnit, i když to má také své úskalí. Bojujte. Já Vám pomoci nemohu, naše pracoviště nemá smlouvu se zdravotními pojišťovnami. Mrzí mne to...
znovu operace
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), 16.03.2015
Je možné s odstupem času tuto operaci opakovat, a docílit tak většího zvětšení?
Možné to je.
mam bulku
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), 16.03.2015
Dobry den. Jsem 3 roky po autoaugmentaci a nahmatala jsem si dvě bulky v prsu. Co mám dělat? S jakou pravděpodobností je to jenom zapouzdřený tuk?
Pravděpodobnost Vám nedokážu určit. O co se jedná, Vám nejspíš řekne mammolog, specialista chirurg zaměřující se na nemoci prsů, v koordinaci s diagnostikem (rentgenolog a ultrazvukař).
chci modelovat prsa
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), frederico polineza, 16.03.2015
Je možné touto operací vyřešit modelaci prsou? Mám výrazně prověšená prsa a věřím, že by pomohlo, kdyby získala na určitém objemu.
Rozhodně ne, u povislých prsou se jedná o nestaženou kůži, která neunese i to málo, co v prsním vaku je. Zvětšení váhy transplantovaným materiálem, stejně jako silikonovým implantátem, prs ještě prověsí.
jít znova
Zvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace), 16.03.2015
Kdy po operaci se zjistí stav přihojených tukových buňek? A co se stane s nepřihojenými… vstřebají se?
Jsou-li buňky přihojené, lze hodnotit kolem 6 měsíců od operace minimálně. Nevstřebané buňky se spotřebují organismem, zůstává po nich jen vazivový skelet. V horším případě se větší zrna mohou opouzdřit, a vznikají tak olejové cysty, které sice nevadí, jsou jen zdrojem diagnostických chyb, že se jedná o nádorové bujení. Zkušený diagnostik to na UZ prsu pozná.
  • 1

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.
 

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI