Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Podívejte se na svět opět mladýma očima!

 

Trápí Vás povislá kůže kolem očí či tukové váčky pod očima? Máte pocit unavených a těžkých očí? Kůže okolo očí je velmi tenká a každý den velmi zatěžovaná. Právě proto jsou oči a oční víčka prvním místem, kde se projevuje stáří a únava.

Plastika očních víček umí Vašemu obličeji navrátit mladší vzhled, svěžest a radost.

Zákrok spočívá v odstranění nadbytků kůže víček a oddělení a odstranění tukových váčků. Tím se kůže okolo očí napne, oko se odkryje, a získá se tím na výrazně mladistvějším vzhledu.

CHCI SI UDĚLAT RADOST

Proč si vybrat právě nás?

Naše centrum Precizia se především vyznačuje vysokou precizností při výkonech. Právě u plastiky víček je preciznost nejdůležitějším předpokladem. Proto rozmýšlíme nad každou desetinou milimetru řezu, tak aby se docílilo mladistvějšího vzhledu, ale neztratil se přirozený výraz a nebyl poraněn víčkový sval.

Podívejte se, jak omládly naše spokojené klientky.

Cena plastické operace obou víček (horní + dolní) je obvykle 27  000 Kč v závislosti na konkrétním stavu klienta/klientky.

Nyní nabízíme plastickou operaci obou víček za 20 000 Kč.

Tato cena platí pro klienty/klientky, které absolvují konzultaci i samotný zákrok od 8.3. do 30.4.2019. Neváhejte a podívejte se na svět opět mladýma očima! Objednejte se na nezávaznou konzultaci.

CHCI SI UDĚLAT RADOST

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI