Upozornění!
Souhlasím Zrušit
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Plastika stydkých pysků

 

Základní informace

Plastika stydkých pysků, odborně labioplastika, patří v současné době mezi velmi žádané estetické plastické zákroky. Labioplastika řeší zmenšení, asymetričnost či úpravu tvaru malých stydkých pysků. Výjimečně také zmenšení či modelaci velkých stydkých pysků. Rovněž se zvětšením malých nebo velkých stydkých pysků jsme se již setkali, i když velmi zřídka.

Velikost a tvar stydkých pysků je pro některé ženy natolik obtěžující (například při sportu, nošení oblečení, hygieně, ale především při intimních chvílích s partnerem), že se neostýchají a dožadují se plastického chirurga o jejich úpravu. Cílem těchto žen je především upravit stydké pysky natolik, aby malé nevyčnívaly nad velkými stydkými pysky a aby byly pevnější a pružnější, nebo velké dostaly požadovaný tvar.

V případě, že uvažujete o zmenšení, modelaci či zvětšení některých ze stydkých pysků, pak se neostýchejte a objednejte se na nezávaznou osobní konzultaci, kde Vám náš zkušený plastický chirurg vysvětlí vše potřebné a ukáže již provedené úspěšné operace tohoto typu.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI