Upozornění!
Souhlasím Zrušit

Plastika stydkých pysků

 

Poradna

Položit dotazV této sekci naleznete všechny dotazy, které sem byly vloženy a následně lékařem zodpovězeny. V případě, že nenaleznete dotaz a odpověď na to, co zajímá právě Vás, pak můžete položit svůj vlastní dotaz a MUDr. David Tomášek Vám ho zodpoví.
Poradna je zcela anonymní, není potřeba uvádět jméno či další údaje. Vaši odpověď naleznete zde v této sekci.

V této sekci naleznete všechny chronologicky řazené dotazy ze všech zákroků, které k nám klienti vkládají. Pokud si přejete vyhledat otázky a odpovědi ke konkrétnímu zákroku, pak vyberte daný zákrok ve výběrovém okénku.

Cena za operaci
Plastika stydkých pysků, Dominika, 24.04.2018
Dobrý den, ráda bych se zeptala, na kolik korun vychází vámi dělaný zákrok pro zmenšení stydkých pysků? Dále mě zajímá, jaká je čekací doba pro zákrok a také jak dlouho probíhá samotná operace a zda je potřeba být nějaký čas po zákroku na lůžku nebo jak zhruba dlouho trvá zotavení. Děkuji mnohokrát.
Začnu od konce. Každý se hojí řádově dva týdny při bezkomplikovaném průběhu, zvláště pak když respektujete pokyny operatera, protože i on má stejný zájem na to, abyste se dobře zahojila a byla spokojená. Tedy ideální stav budete, když budete doma dva týdny ležet. Je to na Vás. Čekací doba není tak dramatická, po donesení předoperačního vyšetření vám většinou jsme schopni dát termín nějaké pondělí (operační den) do dvou až tří týdnů od podepsání smlouvy (v den kontroly předoperačního vyšetření). Cena standardního výkonu je 24.000,- výkon v lokální anestesii a ambulantně.
Bližší termín operace - labioplastika
Plastika stydkých pysků, Michala Čepičková, 15.04.2018
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné u vás podstoupit labioplastiku v nějakém velmi blízkém termínu, za příplatek. Máte nějaký volný blízký termín na konzultaci a následnou operaci? Děkuji a přeji hezký den, Čepičková
Určitě ano, objednejte se na 607990077, třeba hned zítra a poukažte na urychlený termín.
labioplastika, hooding
Plastika stydkých pysků, S.B, 26.01.2017
Dobrý den, jaká je prosím čekací doba na operaci stydkých pysků? Dále mě zajímá jestli je možné provést i odstranění přebytečné kůže kolem poštěváčku, té kůže je hodně a vyčnívá mezi velkými labiemi. Bylo by možné operace provést v lokální anestezii? Děkuju předem.
Řešení kapucky poštěváčku má svoje rizika, zvláště ve své intimní oblasti (riziko omezení citlivosti), ale vše probereme na konsultaci. Když po konsultaci přinesete brzo předoperační vyšetření mohu Vám výkon provést následující čtvrtek po sepsání smlouvy o provedení operace. Tedy vše velice brzo. Lokální anestesie a ambulantní výkon je u nás samozřejmostí.
VHODNÝ VĚK
Plastika stydkých pysků, KÁTA, 21.10.2016
Dobrý den , dceři je 14let je možná ze zdravotních důvodů plastika stydkých pysků?
NEEXISTUJÍ ZDRAVOTNÍ DŮVODY PRO PLASTIKU MALÝCH STYDKÝCH PYSKŮ. SNAD GYNEKOLOGOVÉ MAJÍ KODY NA TZV. HYPERTROFII MALÝCH STYDKÝCH PYSKŮ. ALE PŘI VŠÍ ÚCTĚ K NIM, TAM BYCH NEŠL(A).
Stydké pysky
Plastika stydkých pysků, Nela, 21.01.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se provádí i úprava velkých stydkých pysků. Jaká je doba hospitalizace, a cena zákroku. Děkuji
Upravit velké stydké pysky někdy lze, ale blíže jste nespecifikovala o jakou úpravu Vám jde. Tedy nemohu se blíže vyjádřit. Lze velké stydké pysky zmenšit liposukcí, nebo odstraněním části kůže, nebo zvětšit vyplněním pysků tukem. Vše má svá úskalí a proto je dobré vše probrat na konsultaci. Ani cenovou relaci Vám tedy říci nemohu, většinou se cena operace v této krajině pohybuje kolem 20 až 27 tisíc kč.
odstranění panenské blány
Plastika stydkých pysků, n., 23.06.2015
Provádíte úplné odstranění panenské blány? Jak dlouho zákrok probíhá? A jaká je následná léčba?
Tento výkon provést mohu, záleží na stavu a situaci, tudíž Vás musím předem vyšetřit, abych se k tomu mohl zodpovědně vyjádřit. Provést výkon je tak na jednu hodinu v lokální anestesii a ambulantní. Následná léčba je jen v časté toaletě - časté sprchování, sedací koupele a mastička. Sexuální abstinence 4-6 týdnů stejně jako nepoužívat v tomto čase tampony.
Možnost úhrady zákroku pojišťovnou
Plastika stydkých pysků, Andrea, 27.05.2015
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda v případě, že asymetrie stydkých pysků způsobuje zdravotní-fyzické problémy (podráždění, otoky, občasné záněty či opar na zvětšeném st. p.), je možná úhrada zákroku pojišťovnou. Děkuji předem za odpověď.
Na estetických pracovištích je výkon plně hrazen klientkou. Smluvní pracoviště jsou jen pracoviště gynekologická, která řeší "výrazně změněné malé stydké pysky" a výkon provádí gynekologové a to, při vší úctě k nim" není operace estetická, ale zdravotní. Je to už jen proto, že na estetickou stránku věci jsou školení plastičtí chirurgové a na zdravotní problematiku rodidel nejsou v plastické chirurgii ani kódy. Upřímně řečeno po více než deseti letech provádění tohoto výkonu jsem ještě neviděl labia k výkonu ze zdravotní indikace. Ke všemu ještě dlužno podotknout, že řešení jednoho pysku není polovina ceny výkonu v případě platby klientkou. Někdy je přizpůsobení pysku jednoho je druhému složitější než labioplastika symetrických pysků. Alespoň já se s tím potýkám precizně tak, aby to bylo co nejpodobnější a to vezme někdy více času než základní operace obou stran. Přijďte na konsultaci, probereme to... Zdraví Dr. Tomášel
plastika po operaci bartoliniho žlázy
Plastika stydkých pysků, Lenka, 11.04.2015
Dobrý den, hradí zdravotní pojišťovna labioplastiku v případě, že se jedná o zákrok po nezdařené operaci Bartholiniho žlázy ?
Děkuji, že jste se obrátila na naše pracoviště.Možná na gynekologii, plastičtí chirurgové na to nemají kódy (gynekologové to asi zase moc neřeší. Já už to opakovaně řešil. Musel bych Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup. Naše pracoviště však nemá smlouvu se zdravotními pojišťovnami. Zdraví MUDr. Tomášek
jizda na kole po operaci
Plastika stydkých pysků, 11.03.2015
Jsem vášnivá cyklistka, kdy od operace malých stydkých pysků opět můžu jezdit na kole?
Zkuste to po 6 týdnech.
pooperacni pece
Plastika stydkých pysků, zuza, 11.03.2015
Je vhodné si jizvičky mazat framykoinem? Případně aloe vera?
Ideální je použití mastí nejlépe s jodovou dezinfekcí (my doporučujeme Betadine mast).
kdy se muze od operace masturbovat
Plastika stydkých pysků, 11.03.2015
Kdy je možné po operaci začít s masturbací?
Stejně jako při intimním styku – 6 týdnů po výkonu.
co s menstruaci
Plastika stydkých pysků, hajda, 11.03.2015
Píšete, že zhojení trvá až měsíc a že se nemají užívat tampony. Co ale v případě menstruace? Je vhodnější užívat vložky, když jizva tak přijde do přímého kontaktu s krví, než tampon?
Vlastní krev nevadí a při nošení stačí často měnit vložku.
jaký typ spodního prádla po operaci
Plastika stydkých pysků, levandule, 11.03.2015
Je po labioplastice nutné nosit speciální prádlo? Konkrétní typ materiálu, aby to nedráždilo jizvičku?
Ideální jsou lehké kalhotky širší v rozkroku. Pro snížení citlivosti je možno měnit jemnou širší vložku.

Objednat konzultaci

V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.

V případě předložení paragonu o provedené konzultaci ke stejnému zákroku z jiného pracoviště Vám konzultaci nebudeme účtovat, a bude tedy zcela ZDARMA.
Cenu konzultace lze uhradit pouze v hotovosti.

 
 
 
 
Souhlasím s tím, aby společnost Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, jako správce zpracovávala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, email, telefonní číslo za účelem zasílání obchodních sdělení s nabídkami produktů a služeb správce e-mailem či prostřednictvím SMS zpráv. Vaše údaje budou zpracovávány do doby naplnění stanoveného účelu zpracování, nejdéle však do jeho odvolání z Vaší strany. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat elektronicky zasláním e-mailové zprávy na adresu info@precizia.cz nebo písemně na adrese správce, aniž by tím byla dotčena zákonnost zpracování založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním. Další kontaktní údaje správce naleznete na www.precizia.cz.

Beru na vědomí, v případě využití služeb centra Precizia (estetická a plastická chirurgie) mohou být mé osobní údaje za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy v rámci farmakovigilance předány držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným orgánům veřejné moci v ČR i v zahraničí. V ostatních případech nejsou mé osobní údaje předávány do třetích zemí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (nařízení GDPR), zejména svého práva požadovat od správce přístup k mým osobním údajům, práva na opravu či doplnění nepřesných údajů, práva na výmaz osobních
 
 
Nelze přečíst? Změnit obrázek.
 

Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

V případě, že uvažujete o některém ze zákroků estetické plastické operace,
doporučujeme objednat se k nám na zcela nezávaznou osobní konzultaci,
kde s Vámi náš špičkový plastický chirurg MUDr. David Tomášek
podrobně projedná Váš problém a navrhne možná řešení. OBJEDNAT KONZULTACI